Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Budowa drogi ekspresowej S7, odc. Lubień - Rabka
na odcinku Lubień - Naprawa, od km ok. 713+580
do km ok. 721+170,00

Podwykonawcy


Serwis dla podwykonawców GDDKiA:
https://www.gddkia.gov.pl/pl/3973/Serwis-dla-podwykonawcow

Monitoring Podwykonawców, Usługodawców, Dostawców
L.p. Pełna nazwa podmiotu Adres Kategoria podmiotu
1 AG SYSTEM Sp.z o.o. 30-001 Kraków, ul. Senatorska 15, podwykonawca robót budowlanych
2 APB Burtan Andrzej, Burtan Paweł Lubień 502, 32 - 344 Lubień usługodawca
3 Budownictwo 40-123 Katowice, ul. Czerwińskiego 6 dalszy dostawca
4 "DEKOM" EDWARD GAJEK ul. Wyzwolenia 45, 42-300 Myszków, podwykonawca robót budowlanych
5 1.DYWIDAG SYSTEMS
INTERNATIONAL Sp. z o.o.
2. ATM Sp. z o.o. SP
1. 41-506 Chorzów, ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 38/121;
2. 39-400 Tarnobrzeg ul. dr Olgi Lilien 7
dalszy dostawca
6 Konsorcjum Firm:
Elikopol BK Sp. z o.o.,
& 2.NECTOR Budownictwo Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 178,
43-316 Bielsko-Biała,
2. ul. Szlak 65, 31-153 Kraków
podwykonawca robót budowlanych
7 Aleksander Dziwoki Doradztwo
Gospodarcze i Prawne
ul. Rymera 71, 44-310 Radlin dalszy dostawca
8 Andrzej Małysz Firma Projektowo - Usługowa
GAZ MAX z/s w Myślenicach
32-400 Myślenice
ul. Kazimierza Wielkiego 205 D
podwykonawca robót budowlanych
9 Anna Banach-Plucińska GEOMA 32-432 Pcim, Pcim 1331 usługodawca
10 Antoni Bednarz Usługi Transportowo-Dźwigowe ul. Polna 29, 34-103 Witanowice podwykonawca robót budowlanych
11 AQUA SOIL MARIUSZ WNUK 42-530 Dąbrowa Górnicza
ul. Sosnowiecka 94
usługodawca
12 ASPEKT Laboratorium Sp. z o.o. ul.Chopina 96, 43-600 Jaworzno dalszy podwykonawca robót budowlanych
13 ATEST BŁASIAK, OSKEDRA, SKULSKI Sp. J. ul. Matejki 31A, 43-600 Jaworzno dalszy usługodawca
14 BAUME Sp. z o. o. 21-500 Biała Podlaska ul. Jodłowa 12a podwykonawca robót budowlanych
15 BBV SYSTEMS Sp. z o.o. 80-758 Gdańsk, ul. Siennicka 25 podwykonawca robót budowlanych
16 BEL-TRANS S.C. Sosnowiec 236, 34-113 Paszkówka usługodawca
17 BM-SPRZĘTBUD S.C.
Bartłomiej Oskędra Marek Błasiak
ul. Trzebińska 21/6, 21-500 Chrzanów dalszy podwykonawca robót budowlanych
18 BMTI Sp.zo.o ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków dalszy usługodawca
19 BOBSTAL FB sp. z o.o. sp.k ul. Ogórkowa 25, 30-853 Kraków dalszy podwykonawca robót budowlanych
20 BOJKO-M Sp. z o.o. 36-060 Głogów Małopolski,
ul. Sienkiewicza 1
podwykonawca robót budowlanych
21 BOMIS S.A. ul. Konduktorska 14, 40-155 Katowice dalszy dostawca
22 BUDEX Andrzej Sikora ul. Sikory 40a, 34-453 Ochotnica Górna dalszy podwykonawca robót budowlanych
23 BUDOKRUSZ S.A. 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Odrano-Wola, ul. Osowiecka 47 dalszy dostawca
24 BUDOWNICTWO WODNE I MELIORACYJNE
Janusz Piórek
ul. Lwowska 58/10, 34-100 Wadowice podwykonywca robót budowlanych
25 BAU - BARTEK Nowy Targ ul.Królowej Jadwigi nr 5. lok. 20 34-400 Nowy Targ podwykonywca robót budowlanych
26 CEMEX Polska Sp. z o.o. ul. Łopuszańska 38D 02-232 Warszawa dalszy dostawca
27 CONFIRME Warszawa przy ul. Postępu 13 lok. 13 dalszy dostawca
28 C.R.B Krzysztof Stroiński al.Władysława S.Reymonta 23/246, 01-840 Warszawa podwykonawca robót budowlanych
29 DESKBUD Sp. z o.o. ul. Myśliwska 68, 30-718 Kraków dalszy podwykonawca robót budowlanych
30 DIM SERWIS 87-500 Ryplin, ul. Mławska 48 c dostawca
31 USŁUGI TRANSPORTOWE DAR - TRANS Dariusz Paraniak 32-100 Proszowice, Opatkowice 104 usługodawca
32 DWD SYSTEM Poznań ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 77 a, 60 - 529 Poznań dalszy podwykonawca robót budowlanych
33 CEMEX Polska Sp. z o.o. ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa dostawca
34 Czesław Rapacz usługi transportowo - Sprzętowe 32-435 Krzczonów 371 usługodawca
35 CONSTRADE INŻYNIERIA Robert Stachańczyk 41-407 Imielin, ul. św. Brata Alberta 97a podwykonawca robót budowlanych
36 E-BLAST Piotr Micewicz 53-325 Wrocław, Al. Gen. Hallera 43A Lok. 7 usługodawca
37 EKSPLOATACJA I OBRÓBKA KAMIENIA BUDOWLANEGO S.C. KAMEX 32-433 Lubień 382 dostawca
38 EL-BO Boguslaw Szalast ul. Wyzwoleniea 9 lok.159, 00-572 Warszawa usługodawca
39 ELFARO Sp. z o. o. 30-716 Kraków, ul. Przewóz 34 lok.201 podwykonawca robót budowlanych
40 ELIKOPOL BK Sp. z o. o. 43-316 Bielsko-Biała, Al. Armii Krajowej 178 podwykonawca robót budowlanych
41 EUROVIA POLSKA SA Bielany Wrocławskie, ul. Szwedzka 5,55-040 Kobierzyce,
O/Kraków ul. Łokietka 79, 31-280 Kraków
podwykonawca robót budowlanych
42 ESPRESOWA KOMUNIKACJA DROGOWA Przyszkowice 44 - 178, ul. Makoszowska 4 B usługodawca
43 FHT "KRASZ" mgr inż. Tomasz Sadło ul. Starowiejska 4b, 34-730 Mszana Dolna usługodawca
44 FHU "MASTELIX" Tomasz Mastela Krzeczów 190, 32-433 Lubień podwykonawca robót budowlanych
45 FHU JUREK Jerzy Paryła 32-437 Skomielna Czarna 390 dalszy usługodawca
46 FHU TRANS-LAS Marcin Tomczyk 32-433 Lubień 995 podwykonawca robót budowlanych
47 FHU WIETRZYK Grażyna Wietrzyk 32-436 Tokarnia 650 dalszy usługodawca
48 FHU ZBIMAN Zbigniew Tarasin ul. Olewińska 27b, 32-300 Olkusz dalszy usługodawca
49 Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Burtan 32-433 Lubień 502 podwykonawca robót budowlanych
50 Firma Handlowo-Usługowa Józef Gjondła Zubrzyca Dolna 308A, 34-484 Zubrzyca Dolna usługodawca
51 FRANKI POLSKA SP. Z O.O. 31-358 Kraków, ul. Jasnogórska 54 podwykonawca robót budowlanych
52 Freyssinet Polska ul. Głuszykiej 5, 02-215 Warszawa dalszy dostawca
53 FRUTIGER POLSKA SP. Z O.O. 32-600 Oświęcim, ul. Chemików 1 dalszy usługodawca
54 FRUTIGER Polska Sp. z o.o. ul. Chemików 1m 32-600 Oświęcim usługodawca
55 FTH Kaczorex Katarzyna Kaczor 32-410 Dobczyce ul. Nowosiejska 10c dalszy usługodawca
56 FTUH Broczkowski Paweł Poręba Dzierżna 69, 32-340 Poręba Dzierżna dalszy usługodawca
57 FUHT Mucek Henryk 32-822 Strzelce Małe 4a dalszy usługodawca
58 GENERAL SYSTEM Sp. z o.o. 83-333 Chmielno, Garcz ul. Sianowska 18 podwykonawca robót budowlanych
59 GEOSOLID Sp. z o.o. Sosnowice, ul. Krakowska 100, 34-113 Paszkówka; podwykonawca
60 GRILTEX POLSKA 62 - 002 Suchy Las, Złotkowo k. Poznania. Ul, Obornicka 7. usługodawca
61 HTI BP Sp. z o.o. Południe Sp. K. ul.Stoczniowców 5, 30-709 Kraków dalszy dostawca
62 Hydro-Centrum I Roman Torończak ul. Łęczycka 15/1a, 53-632 Wrocław dalszy dostawca
63 HYDROMOST INWEST Baran Mariusz 26-670 Pionki ul. Fabryczna 1 podwykonawca robót budowlanych
64 Firma Handlowo Usługowa Marek Hajdas Tenczyn 388 32-433 Lubień usługodawca
65 INTER-COP Robert Burtan 32-433 Lubień, Krzeczów 181 podwykonawca robót budowlanych
66 INTERVIATECH Kraków 31-752; ul. Ujastek 5B/4 podwykonawca robót budowlanych
67 IZOMOST FILA MICHAŁ 26-670 Pionki ul. Fabryczna 14 dalszy dostawca
68 Jabłoński Marek BHP ERGO-LEX ul. Miłkowska 29, 41-400 Mysłowice usługodawca
69 JAPPCO sp. z o.o. 31-444 Kraków, ul. Ostatnia 1c lok. A 1.1 usługodawca
70 KAMEX Lubień 382 32 - 344 Lubień dostawca
71 KONSORCJUM STALI S.A. ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie dalszy dostawca
72 KOP-TRANS Józef Michór Wilczyce 81, 34-643 Jurków podwykonawca robót budowlanych
73 KOP-TRANS Józef Michór Wilczyce 81, 34-643 Jurków usługodawca
74 KPRM INFRASTRUKTURA Sp. z o.o. 43-600 Jaworzno, ul. Fryderyka Chopina 96 podwykonawca robót budowlanych
75 KRAK-INŻ. Sp. z o.o. 31-869 Kraków ul. 2. Pułku Lotniczego 28A, 31-869 Kraków podwykonawca robót budowlanych
76 FTH Kaczorex Katarzyna Kaczor 32-410 Dobczyce ul. Nowosiejska 10c dalszy usługodawca
77 Laboratorium Inżynierii Lądowej LABOTEST Sp. z o.o. 40-397 Katowice, ul. Lwowska 38 usługodawca
78 LBM Polska. T. Lis, G. Burtan, D. Markiewicz s.j. 32-433 Lubień, Lubień 1065 dalszy podwykonawca robót budowlanych
79 Leszek Kołodziej VICTORIA-POLSKA Obidza 376, 33-389 Jazowsko usługodawca
80 LEŚ TRANSPORT Sp. z o.o. ul. Solskiego 14a, 32-800 Brzesko dalszy usługodawca
81 LLOYD ACOUSTICS POLSKA Sp. z o.o. Łysaków Drugi 47, 28-300 Jędrzejów dalszy usługodawca
82 ŁUKPOL Łukasz Magdziorz ul. Andrzeja Mielęckiego 22, 41-412 Mysłowice dalszy usługodawca
83 MARIA SRAGA FH STALHUT-2 32-432 Pcim 765 usługodawca
84 Mentor Consulting sp. z o.o. ul. Szosa Chełmińska 177-181, 87-100 Toruń usługodawca
85 MIĄSKO TEAM ul.Gen.Mariana Turkowskiego 14, 32-700 Bochnia usługodawca
86 MOSTMARPAL Sp. z o.o. 34-326 Zarzecze, ul. Piastowska 53 podwykonawca robót budowlanych
87 MOSTMARPAL Sp. z o.o. 34-326 Zarzecze, ul. Piastowska 53 podwykonawca robót budowlanych
88 MR-CAT Rabajczyk Marcin ul.Górno-parcele, 55/1 26-008 poczta Górno dalszy podwykonawca robót budowlanych
89 NECTOR sp. z o.o. ul. Szlak 65/502 31-153 Kraków dostawca
90 NEX POLSKA Sp. z o.o. ul. Myśliwska 68, 30-718 Kraków dalszy usługodawca
91 NOWAK-MOSTY sp. z o.o. 42-520 Dąbrowa Górnicza, ul. Broniewskiego 51 podwykonawca robót budowlanych
92 OLAN POŁUDNIE Sp. z o.o. 33-200 Dąbrowa Tarnowska ul. Szkolna 8 podwykonawca robót budowlanych
93 OSARI Sp. z o.o. sp.k ul. Haffnera 71/5, 81-715 Sopot podwykonawca robót budowlanych
94 Paweł Szczypka FIRMA HANDLOWO - USLUGOWA "PABU" 34-730 Mszana Dolna, ul. Orkana 52a usługodawca
95 PBM Sułkowscy sp.j 34-600 Limanowa ul. Fabryczna 1D dalszy dostawca
96 PERI Polska sp. z o.o. ul. Stołeczna 62, 05-860 Płochocin, dalszy usługodawca (dzierżawa)
97 PERI Polska sp. z o.o. ul. Stołeczna 62, 05-860 Płochocin, usługodawca
98 PHU EURO-TRANS Sp. z o.o. ul. Taśmowa 3, 02-677 Warszawa dalszy usługodawca
99 Piletest Sp. z o.o. ul. Warszawska 153/123; 43-300 Bielsko Biała; dalszy usługodawca
100 Piotr Domalik Usługi Remontowo Budowlane ul. Ostrowsko Pienińska 113, 34-431 Waksmund usługodawca
101 Piotr Pietrzak Usługi koparko-ładowarką, transport Pcim 695, 32-432 Pcim podwykonawca
102 PLANETA Sp. z o.o. ul. Zdziarska 21, 03-289 Warszawa podwykonawca robót budowlanych
103 PLASTIMEX Sp. z o.o. ul. Powstańców 37, 42-287 Psary dalszy dostawca
104 PMB SUŁKOWSCY Sp. J. ul. Fabryczna 1D, 34-600 Limanowa, podwykonawca robót budowlanych
105 PMB SUŁKOWSCY Sp. J. 34-600 Limanowa ul. Fabryczna 1D dostawca/usługodawca
106 PB MOBILE Paweł Burtan Lubień 502, 32-344 Lubień usługodawca
107 POLSERVICE GEO sp. z o.o. 00-613 Warszawa ul. Tytusa Chałbińskiego 8 usługodawca
108 POLSKI ASFALT Sp. z o.o. 31-983 Kraków ul. Igołomska 21a dostawca
109 PPHU HAS Sp. z o.o. 42-504 Będziin, ul. Dąbrowska 71 dalszy dostawca
110 PPUH GAL SP. z o.o. 44-240 Żory, ul. Węglowa 29 dalszy usługodawca
111 Pracownia Inżynierska PRO DM Iwona Gryglak 32-400 Myślenice, Droginia 386 podwykonawca robót budowlanych
112 Pracownia Inżynierska PRO DM Iwona Gryglak 32-400 Myślenice, Droginia 386 podwykonawca robót budowlanych
113 PRZEDSIEBIORSTWO
PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "UCHACZ" MAREK UCHACZ,
RAFAŁ UCHACZ SPÓŁKA JAWNA
Podłopień 303, 34-650 Tymbark podwykonawca robót budowlanych
114 PRZEDSIEBIORSTWO ROBOT INZYNIERYJNYCH
KBI JERZY LORENZ
ul. Krakowska 87, 40-391 Katowice podwykonawca robót budowlanych
115 PRZEDSIĘBIORSTWO
BUDOWLANO-MELIORACYJNE "TOLOS"
PIOTR WALCZAK I WSPÓLNICY SP. K.
ul. Kleszczowska 28, 44-240 ŻORY dalszy podwykonawca robót budowlanych
116 Przedsiębiorstwo Obróbki Granitu "KAMPEX"
MAJSTRZYK I SPÓŁKA Sp. j.
58-150 Strzegom, ul.Ceglana 17 dalszy dostawca
117 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
„PRUCHNIK” KRZYSZTOF PRUCHNIK
Gogołów nr 103, 38-131 Gogołów podwykonawca robót budowlanych
118 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych
WYSOWA Sp. z o.o. Sp. k
05-126 Stanisławów Pierwszy ul. Przyszłości 87 dalszy podwykonawca robót budowlanych
119 PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO BUDOWLANE
KRYSTIAN SZCZEPAŃSKI Sp. Komandytowa
ul. Topolowa 9, 37-700 Przemyśl podwykonawca robót budowlanych
120 Przedsiębiorstwo Usług
Geologiczno-Laboratoryjnych
CHEMKOP-LABORGEO Sp.z o.o.
31-261 Kraków ul. Wybickiego 7 usługodawca
121 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELTAR 33-100 Tarnów ul. Starodąbrowska 20 dalszy dostawca
122 PUH GR TRANS Marek Rusin 34-234 Osielec 686 dalszy usługodawca
123 PW POLMEX PAWEŁ PANCERZ Siołkowa 493, 33-330 Grybów podwykonawca robót budowlanych
124 R.D.M. ŚRÓDMIEŚCIE Sp. z o.o. 31-411 Kraków, ul. Nad Strugą 7A podwykonawca robót budowlanych
125 RYNNNEX Usługi Budowlane Łukasz Rekucki Lubień 149, 32-433 Lubień podwykonawca robót budowlanych
126 Sapper Support sp. z o.o. 44-122 Gliwice, ul. Jasna 14a/38 usługodawca
127 SCOPUS Sp. z o. o., ul. Gen. Józefa Wybickiego 31/2, 81-842 Sopot dalszy dostawca
128 SEGAR Sp. z o. o., ul. Anieli Krzywoń 8/48, 01-391 Warszawa, dalszy podwykonawca robót budowlanych
129 SKD INŻYNIERIA
Sp. z o.o. Sp. k
30-389 Kraków ul. Zaporoska 8/1 usługodawca
130 STALMONTAŻ Sp. z o.o. 26-624 Kowala, Młodocin Większy 86, podwykonawca robót budowlanych
131 Stanislaw Jedrysek PHU JEDRYSEK 32-432 Pcim, Pcim 734 dostawca
132 Stanisław Siuta "STANEX"
Działalność Budowlana
33-330 Grybów, Biała Niżna 73 podwykonawca robót budowlanych
133 STUMP-HYDROBUDOWA Sp. z o. o. ul. Hołubcowa 123, 02-854 Warszawa, dalszy podwykonawca robót budowlanych
134 STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. ul. Górna 194, 36-050 Sokołów Malopolski dalszy dostawca
135 Tadeusz Bonior Transport Ciężarowy 32-435 Krzczonów 31 usługodawca
136 Transport towarowy Kazimierz Rapacz Tenczyn 381, 32-433 Lubień, podwykonawca robót budowlanych
137 TRAX ELEKTORNIK A.MORYC,
M. TOMECKI, L. TURCZYŃSKI
31-352 Kraków, ul. Truszkowskiego 54 podwykonawca robót budowlanych
138 TREE Capital Sp. z o. o. Łubna 50C, 05-532 Baniocha; podwykonawca robót budowlanych
139 TRANS-KOP Pcim 1472, 32-432 Pcim usługodawca
140 TP Teltech al. Tadeusza Kościuszki 5/7, 90-418 Łódź dalszy podwykonawca robót budowlanych
141 Uslugi Koparkowe Paweł Mastela 32-433 Lubień, Lubień 657 podwykonawca robót budowlanych
142 USŁUGI BUDOWLANOSPRZĘTOWE, TRANSPORTOWE,
HANDLOWE ANDRZEJ BOGUNIA,
Jaroszowice nr 226, 34-100 Wadowice, podwykonawca robót budowlanych
143 Usługi Ogólnobudowlane Lucjan Szostok Nowa Wieś 47, 59-400 Bolesławiec usługodawca
144 Usługi Ogólnobudowlane Lucjan Szostok Inowrocław ul. Poznańska 368/1, 88-101 Inowrocław usługodawca
145 USŁUGI TRANSPORTOWE Andrzej Druzgała Tenczyn nr 50, 32-433 Lubień, podwykonawca robót budowlanych
146 USŁUGI TRANSPORTOWE Mateusz Maślerz Droginia nr 29, 32-400 Myślenice, podwykonawca robót budowlanych
147 UTH Maciej Szymczyk 32-300 Olkusz, Podgrabie 37 dalszy usługodawca
148 ViaCon Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 6, 64-130 Rydzyna, dalszy dostawca
149 VIATECO Sp. z o.o. ul. Krakowska 1, 40-391 Katowice, dalszy dostawca
150 VIMEX SA ul. Puławska 45b lok. 15, 05-500 Piaseczno dalszy dostawca
151 VOLTAR SYSTEM Sp. z o.o. ul. Oświęcimska 82, 43-100 Tychy podwykonawca robót budowlanych
152 VSL Polska Sp. z o.o. ul. Chłodna 48/199, 00-872 Warszawa, podwykonawca
153 VSL Polska Sp. z o.o. ul. Chłodna 48/199, 00-872 Warszawa, dalszy podwykonawca robót budowlanych
154 Konsorcjum: ViaCon Polska, ViaCon, ViaCon Construction w Rydzynie ul. Przemysłowa 6, 64-130 Rydzyna podwykonawca robót budowlanych
155 WARDRILL Sp. j. Jurasz, Walaszek, Sowiński ul. Ks. Stanisława Stojałowskiego 32/9, 43-300 Bielsko-Biała podwykonawca robót budowlanych
156 WIMED Sp. z o.o. ul. Tarnowska 48, 33-170 Tuchów dalszy podwykonawca robót budowlanych
157 Zaklad budowlany SZAREK
oraz Zaklad Produkcji Kruszywa
CZARNA s.c. A. Pitak, A. Pitak
ul. Grottgera 47, 33-300 Nowy Sącz
/Równia 33c, 38-700 Ustrzyki
podwykonawca robót budowlanych
158 Zakład Elektroinstalacyjny
i Remontowo-Budowlany Adam Kowal
Tenczyn 273, 32-433 Lubień podwykonawca robót budowlanych
159 Zakład Elektroinstalacyjny
i Remontowo-Budowlany Adam Kowal
Tenczyn 273, 32-433 Lubień podwykonawca robót budowlanych
160 Zakład Robót Inżynieryjnych
Henryk Chrobok, Hubert Chrobok sp. j.
43-220 Bojszowy Nowe ul. Gościnna 101 podwykonawca robót budowlanych