Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Budowa drogi ekspresowej S7 Kraków - Rabka-Zdrój
na odcinku Lubień - Naprawa, od km ok. 713+580
do km ok. 721+170,00

Podwykonawcy


Monitoring Podwykonawców, Usługodawców, Dostawców
L.p. Pełna nazwa podmiotu Adres Kategoria podmiotu
1 BAUME Sp. z o.o. 21-500 Biała Podlaska ul. Jodłowa 12a podwykonawca robót budowlanych
2 ELFARO Sp.z o.o. 30-716 Kraków ul. Przewóz 34 lok.201 podwykonawca robót budowlanych
3 Andrzej Małysz Firma Projektowo - Usługowa GAZ MAX z/s w Myślenicach 32-400 Myślenice ul. Kazimierza Wielkiego 205 D podwykonawca robót budowlanych
4 AG SYSTEM
Sp.z o.o.
30-001 Kraków, Senatorska 15 podwykonawca robót budowlanych
5 PLANETA Sp. z o.o. 03-289 Warszawa ul. Zdziarska 21 podwykonawca robót budowlanych/dalszy podwykonawca robót budowlanych
6 FRANKI POLSKA SP. Z O.O. 31-358 Kraków, ul. Jasnogórska 54 podwykonawca robót budowlanych
7 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok sp. j. 43-220 Bojszowy Nowe, ul. Gościnna 101 podwykonawca robót budowlanych
8 NOWAK-MOSTY Sp. z o.o. 42-520 Dąbrowa Górnicza, ul. Broniewskiego 51 podwykonawca robót budowlanych
9 BBV SYSTEMS Sp. z o.o. 80-758 Gdańsk, Siennicka 25 podwykonawca robót budowlanych
10 ELIKOPOL BK Sp. z o.o. 43-316 Bielsko-Biała Al. Armii Krajowej 178 podwykonawca robót budowlanych/dostawca
11 LBM Polska T. Lis, G. Burtan, D. Markiewicz sp.j. 31-358 Kraków, ul. Jasnogórska 54 dalszy podwykonawca robót budowlanych
12 Piotr Pietrzak Usługi Koparko-Ładowarką, Transport Pcim 695, 32-432 Pcim podwykonawca robót budowlanych
13 KPRM Infrastruktura sp. z o.o. 43-600 Jaworzno, ul. Fryderyka Chopina 96 podwykonawca robót budowlanych
14 Pracownia Inżynierska PRO DM Iwona Gryglak 32-400 Myślenice, Droginia 386 podwykonawca robót budowlanych
15 Stanisław Siuta - "STANEX" Działalność Budowlana 33-330 Grybów, Biała Niżna 73 podwykonawca robót budowlanych
16 BOBSTAL FB sp. z o.o. sp.k ul. Ogórkowa 25, 30-853 Kraków dalszy podwykonawca robót budowlanych
17 Zakład Elektroinstalacyjny i Remontowo-Budowlany Adam Kowal Tenczyn 273, 32-433 Lubień podwykonawca robót budowlanych
18 "RYNNEX" Usługi Budowlane Łukasz Rekucki Lubień 149, 32-433 Lubień podwykonawca robót budowlanych
19 EUROVIA POLSKA S.A. Bielany Wrocławskie, ul. Szwedzka 5,55-040 Kobierzyce, O/Kraków, ul. Łokietka 79, 31-280 Kraków podwykonawca robót budowlanych
20 FHU MASTELIX Tomasz Mastela Krzeczów 190, 32-433 Lubień podwykonawca robót budowlanych
21 Usługi-Budowlano-Sprzętowe, Transportowe, Handlowe Andrzej Bogunia Jaroszowice nr 226, 34-100 Wadowice podwykonawca robót budowlanych
22 PPHU "PRUCHNIK" Krzysztof Pruchnik Gogołów nr 103, 38-131 Gogołów podwykonawca robót budowlanych
23 Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Krystian Szczepański sp. k ul. Topolowa 9, 37-700 Przemyśl podwykonawca robót budowlanych
24 Usługi Koparkowe Paweł Mastela 32-433 Lubień, Lubień 657 podwykonawca robót budowlanych
25 GEOSOLID sp. z o.o. Sosnowice, ul. Krakowska 100, 34-113 Paszkówka podwykonawca robót budowlanych
26 Zakład Budowlany "SZAREK" Czesław Szarek 33-300 Nowy Sącz, ul. Grottgera 47 podwykonawca robót budowlanych
27 VSL Polska Sp. z o.o. ul. Chłodna 48/199, 00-872 Warszawa podwykonawca robót budowlanych
28 DESKBUD Sp. z o.o. ul. Myśliwska 68, 30-718 Kraków dalszy podwykonawca robót budowlanych
29 PBM Sułkowscy sp.j 34-600 Limanowa ul. Fabryczna 1D dalszy dostawca/podwykonawca
30 Sapper Support sp. z o.o. 44-122 Gliwice, ul. Jasna 14a/38 usługodawca
31 Mentor Consulting sp. z o.o. ul. Szosa Chełmińska 177-181, 87-100 Toruń usługodawca
32 Jabłoński Marek BHP ERGO-LEX ul. Miłkowska 29, 41-400 Mysłowice usługodawca
33 POLSERVICE GEO sp. z o.o. 00-613 Warszawa ul. Tytusa Chałbińskiego 8 usługodawca
34 AQUA SOIL MARIUSZ WNUK 42-530 Dąbrowa Górnicza ul. Sosnowiecka 94 usługodawca
35 Laboratorium Inżynierii Lądowej LABOTEST Sp. z o.o. 40-397 Katowice, ul. Lwowska 38 usługodawca
36 Przedsiębiorstwo Usług Geologiczno-Laboratoryjnych CHEMKOP-LABORGEO Sp.z o.o. 31-261 Kraków ul. Wybickiego 7 usługodawca
37 JAPPCO sp. z o.o. 31-444 Kraków, ul. Ostatnia 1c lok. A 1.1 usługodawca
38 E-BLAST Piotr Micewicz 53-325 Wrocław, Al. Gen. Hallera 43A Lok. 7 usługodawca
39 FRUTIGER POLSKA SP. Z O.O. 32-600 Oświęcim, ul. Chemików 1 dalszy usługodawca
40 BUDOKRUSZ S.A. 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Odrano -Wola, ul. Osowiecka 47 dalszy dostawca
41 1.DYWIDAG SYSTEMS INTERNATIONAL sp. z o.o.
i 2. ATM Sp. z o.o. SP
1. 41-506 Chorzów, ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 38/121;
2. 39-400 Tarnobrzeg ul. dr Olgi Lilien 7
dalszy dostawca
42 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELTAR 33-100 Tarnów, ul. Starodąbrowska 20 dalszy dostawca
43 DIM SERWIS Sp. z o. o. ul. Mławska 48, 87-500 Rypin dostawca
44 PPUH GAL SP. z o.o. 44-240 Żory, ul. Węglowa 29 dalszy usługodawca
45 T2 Budownictwo 40-123 Katowice, ul. Czerwińskiego 6 dalszy dostawca
46 PPHU HAS Sp. z o.o. 42-504 Będziin, ul. Dąbrowska 71 dalszy dostawca
47 KONSORCJUM STALI S.A. ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie dalszy dostawca
48 ViaCon Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 6, 64-130 Rydzyna dalszy dostawca
49 Aleksander Dziwoki Doradztwo Gospodarcze i Prawne ul. Rymera 71, 44-310 Radlin dalszy dostawca
50 VIMEX S.A. ul. Puławska 45b lok. 15, 05-500 Piaseczno dalszy dostawca
51 PILETEST Sp. z o.o. ul. Warszawska 153/123, 43-300 Bielsko-Biała dalszy usługodawca
52 Anna Banach-Plucińska GEOMA 32-432 Pcim, Pcim 1331 usługodawca
53 Usługi Ogólnobudowlane Lucjan Szostok Nowa Wieś 47, 59-400 Bolesławiec usługodawca
54 OSARI Sp. z o.o. sp.k ul. Haffnera 71/5, 81-715 Sopot podwykonawca robót budowlanych
55 TREE CAPITAL Sp. z o.o. ul. Łubna 50 c, 05-532 Baniocha podwykonawca robót budowlanych
56 ATEST Błasiak, Oskędra, Skulski s.j. ul. Matejki 31a, 43-600 Jaworzno dalszy usługodawca
57 PLASTIMEX Sp. z o.o. ul. Powstańców 37, 42-287 Psary dalszy dostawca
58 SCOPUS Sp. z o.o. ul. Gen. J. Wybickiego 31/2, 81-842 Sopot dalszy dostawca
59 STYROBUD BTK Radomscy sp. j. ul. Górna 194, Trzeboś, 36-050 Sokołów Małopolski dalszy dostawca
60 HTI BP Sp. z o.o. Południe sp. k. ul.Stoczniowców 5, 30-709 Kraków dalszy dostawca
61 LLOYD ACOUSTICS sp. z o.o. ul. Łysaków Drugi 47,28-300 Jędrzejów dalszy usługodawca
62 USŁUGI TRANSPORTOWE Mateusz Maślerz Droginia nr 29, 32-400 Myślenice podwykonawca
63 "DEKOM" EDWARD GAJEK ul. Wyzwolenia 45, 42-300 Myszków podwykonawca
64 VIATECO Sp. z o.o. ul. Krakowska 1, 40-391 Katowice dalszy dostawca
65 Transport towarowy Kazimierz Rapacz Tenczyn 381, 32-433 Lubień podwykonawca
66 Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Burtan Lubień nr 502, 32-433 Lubień podwykonawca
67 USŁUGI TRANSPORTOWE Andrzej Druzgała Tenczyn nr 50, 32-433 Lubień podwykonawca
68 PERI Polska sp. z o.o. ul. Stołeczna 62, 05-860 Płochocin usługodawca
69 PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-MELIORACYJNE "TOLOS"
PIOTR WALCZAK I WSPÓLNICY SP. K.
ul. Kleszczowska 28, 44-240 ŻORY dalszy podwykonawca
70 STUMP-HYDROBUDOWA Sp. z o.o.
z siedzibą w Warszawie
ul. Hołubcowa 123, 02-854 Warszawa dalszy podwykonawca
71 SEGAR Sp. z o.o. ul. Anieli Krzywoń 8/48, 01-391 Warszawa dalszy podwykonawca
72 BM-SPRZĘTBUD S.C. Bartłomiej Oskędra Marek Błasiak ul. Trzebińska 21/6, 21-500 Chrzanów dalszy podwykonawca
73 PPHU "UCHACZ" Marek Uchacz, Paweł Uchacz sp.j. Podłopień 303, 34-650 Tymbark podwykonawca robót budowlanych
74 FHU "TRANS-LAS" Marcin Tomczyk 32-433 Lubień, Krzeczów 181 podwykonawca robót budowlanych
75 Stanislaw Jedrysek PHU JEDRYSEK 32-432 Pcim, Pcim 734 dostawca
76 NECTOR Sp. z o.o. ul.Szlak 65/502, 31-153 Kraków dostawca
77 VOLTAR SYSTEM Sp. z o.o. ul. Oświęcimska 82, 43-100 Tychy podwykonawca
78 INTER-COP Robert Burtan Krzeczów 181, 32-433 Lubień podwykonawca
79 EL-BO Bogusław Szalast 00-572 Warszawa ul. Wyzwolenia 9 lok. 159 usługodawca
80 HYDRO-CENTRUM I Roman Torończak 53-632 Wrocław ul. Łęczycka 15/1A dalszy dostawca
81 PAVIMENTAL Sp. z o.o. 32-540 Trzebinia,ul. Słowackiego podwykonawca robót budowlanych
82 Eksploatacja i Obróbka Kamienia Budowlanego s.c. „KAMEX” 32-433 Lubień 382 dostawca
83 BOMIS SA 40-155 Katowice ul. Konduktorska 14 dalszy dostawca
84 CEMEX Polska Sp. z o. o. ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa dalszy dostawca