Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Budowa drogi ekspresowej S7 Kraków - Rabka-Zdrój
na odcinku Naprawa – Skomielna Biała w km
od ok. 721+170 do ok. 724+220 wraz z budową tunelu

Podwykonawcy


Monitoring Podwykonawców, Usługodawców, Dostawców
1 ARGEO Artur Buszek ul. Gen. Stanisława Roztowskiego 9/24, 30-358 Kraków usługodawca
2 Antex II Sp. Z o.o. ul.Dolna 1 lok.2, 22-680 Lubczyca Królewska podwykonawca robót budowlanych
3 ATM Sp. Z o.o.
(umowa z zatwierdzonym podwykonawcą Geotech)
ul. Dr Olgii Lilien 7, 39-400 Tarnobrzeg dalszy dostawca
4 ARTAX-KRAK Maciej Kopacz ul. Kapelanka 5, 30-37 Kraków dalszy podwykonawca robót budowlanych
5 Bosta beton Naprawa dostawca
6 BOBSTAL Sp. z o.o. Sp. K. ul. Ogórkowa 25, 30-853 Kraków dalszy podwykonawca robót budowlanych
7 BASF Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 154, 02-326 Warszawa dostawca
8 FHU BER-KOL Bernadetta Kołodziejczyk ul. Tyniecka 110/1, 30-376 Kraków dalszy podwykonawca robót budowlanych
9 CEMEX Myślenice dostawca
10 Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. ul. Chorzowska 25, 41-902 Bytom usługodawca
11 CATKOP Sławomir Pasionek Góra Jałowcowa nr 7, 32-410 Dobczyce podwykonawca robót budowlanych
12 Firma Usługowo Budowlana
CRISBUD Krzysztof Faron
Kasina Wielka 79, 34-741 Kasina Wielka dalszy podwykonawca robót budowlanych
13 Firma Budowlana Complex Jadwiga Faron Kasina Wielka 79, 34-741 Kasina Wielka dalszy podwykonawca robót budowlanych
14 FPP Enviro Sp. Z o.o. ul. Wilcza 50/52, 00-679 Warszawa usługodawca
15 Esposito Costruzione S.r.l. Viale dell'Umanesimo 308, 00144 Roma (Włochy) podwykonawca robót budowlanych
16 Firma Remontowo - Budowlana Łukasz Franczyk Kamienica 46, 34-608 Kamienica dalszy podwykonawca robót budowlanych
17 Zakład Usług Geologicznych
i Projektowych Budownictwa
i Ochrony Środowiska GEOTECH Sp. Z o.o.
ul. Budziwojska 79, 35-317 Rzeszów podwykonawca robót budowlanych;
usługodawca;
podwykonawca robót budowlanych
18 Inter-Cop Robert Burtan Krzeczów 181, 32-433 Lubień podwykonawca robót budowlanych
19 Firma Inżynieryjno - Budowlana
"INŻ-BUD" Wojciech Pieróg
Grzechynia 650, 32-220 Maków Podhalański podwykonawca robót budowlanych
20 JARO Sp. Z o.o.
Spółka komandytowa
ul. Wzgórze Bernardowo 260, 81-583 Gdynia podwykonawca robót budowlanych
21 Keller - Polska Sp. z o.o. ul. Poznańska 172, 05-850 Ożarów Mazowiecki podwykonawca robót budowlanych
22 KRONOS s. c. Leszek i Elżbieta Tajer ul. Kościelna 7, 42-510 Wojkowice Kościelne podwykonawca robót budowlanych
23 KANTIER POLSKA Maciej Czekalski ul. Kraljevskiej 7A/12, 65-945 Zielona Góra dalszy usługodawca
24 Laboratorium Inżynierii Lądowej Labotest Sp. Z o.o. ul. Lwowska 38 40-397 Katowice usługodawca
25 Firma Budowlana "ŁOPUCH" Podszkole 168, 34-472 Piekielnik dalszy podwykonawca robót budowlanych
26 MATBUD Spółka cywilna Korzenna 379, 33-322 Korzenna usługodawca;
podwykonawca robót budowlanych
27 MAXAM Polska Sp. z o.o. Duninów 3, 59-159 Chocianów usługodawca
28 F.H.U.P Marr-bud. Inż. Marek Czade Zdrojowa 29d, 33-300 Nowy Sącz podwykonawca robót budowlanych
29 MENARD POLSKA Sp. Z o.o. ul. Jana Kochanowskiego 49, 01-864 Warszawa podwykonawca robót budowlanych
30 MEGA S.A. ul. Hutnicza 42, 81-061 Gdynia podwykonawca robót budowlanych
31 Mostbud Kraków Sp. Z o.o. ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków podwykonawca robót budowlanych;
usługodawca
32 Polservice GEO Sp. Z o.o. ul. Chałubińskiego 8 lok. 3569, 00-613 Warszawa usługodawca
33 Pracownia PRO-DM Iwona Gryglak Droginia 386, 32-400 Myślenice usługodawca
34 Przedsiębiorstwo Robót Górniczych
Bytom Sp. z o.o.
ul. Kluczborska 39, 41-508 Chorzów podwykonawca robót budowlanych
35 REM-BUD PROGRES Rączna 42, 32-060 Liszki dalszy podwykonawca robót budowlanych
36 RP Synergy Italgest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komadytowa ul. Gen. Władysława Sikorskiego 10 lok.2, 95-040 Koluszki usługodawca
37 RIIB Marcin Dąbrowski Łęki 136, 32-425 Trzemeśnia dalszy usługodawca;
usługodawca
38 Sapper Support Sp z o.o. ul. Jasna 14A/38, 44-122 Gliwice usługodawca
39 Secura sp. Z o.o. ul. Nowa 2a, 47-330 Zdzieszowice usługodawca
40 Skanska S.A. Budownictwo Inżynieryjne
Obszar Karków Biuro w Zabrzu
Zabrze, ul. Szyb Franciszek 7  
41 Soley spółka z o.o. ul.Przemysłowa 33, 32-083 Balice podwykonawca robót budowlanych
42 Scf S.r.l. via Ovidio 10, 00-193 Rome (Włochy) usługodawca
43 Societa Esposito Costruzioni S.r.I Via Dell'Urbanistica N15, 00144 Roma (Włochy)  
44 Tank-Chem Sp. z o. o. Sędziszowice 88, 28-512 Bejsce usługodawca
45 Technoscavi S.r.l. Via Naizonale Adriatica Nord 85, 66023 Francavilla al Mare, Chieti usługodawca;
podwykonawca robót budowlanych;
usługodawca
46 TRASTEEL Engineering Polska Sp. z o.o. Siedziba: ul. Widok 8, 00-023 Warszawa
Hala produkcyjna:
Moszna Wieś 1A, 05-840 Brwinów
dostawca
47 Tecnomanto S.r.l via Colombo 436, 00145 Roma (Włochy) podwykonawca robót budowlanych
48 Technologie Budowlane i Drogowe Techbid
Spółka z o.o.
ul. Urszulańska 6/3, 33-100 Tarnów podwykonawca robót budowlanych
49 TECHNOWERK Sp. z o.o. ul. Tyniecka 110B, 30-376 Kraków dalszy podwykonawca robót budowlanych
50 UNITRANS Sp. z o.o. ul. Dąbkowskiego 84, 42-510 Wojkowice Kościelne podwykonawca robót budowlanych
51 ViaCon ul. Przemysłowa 6, 64-130 Rydzyna dalszy dostawca
52 VSL Polska Sp. z o.o. ul. Chłodna 48 lok. 199, 00-872 Warszawa podwykonawca robót budowlanych
53 Konsorcjum firm:
Lider: Voltar System Sp. z o.o.
Konsorcjant: ELEKTROMETAL S.A.
Lider: ul. Oświęcimska 82, 43-100 Tychy
Konsorcjant:
ul. Stawowa 71, 43-400 Cieszyn
podwykonawca robót budowlanych
54 V2B POLAND Maciej Krajewski ul. Sowińskiego 21, 40-018 Katowice usługodawca
55 Wibra Recycling TechnologiesSp. Z o.o. sp. k. ul. Królewska 65a lok.1, 30-081 Kraków podwykonawca robót budowlanych
56 "Wayss & Freytag" Spółka Projektowa Sp. z o.o. ul. Poznańska 21/48,
00-685 Warszawa
dalszy podwykonawca robót budowlanych
57 Konsorcjum firm:
Lider: WASKO Spółka Akcyjna
Konsorcjant Voltar System Sp. z o.o.
Lider:
ul. Gen.L. Berbeckiego 6, 44-100 Gliwice
Konsorcjant:
ul. Oświęcimska 82, 43-100 Tychy
 
58 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych
Kraków S.A.
ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków podwykonawca robót budowlanych
59 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych
Opole Sp. z o.o.
ul. Struga 18,
45-073 Opole
dalszy podwykonawca robót budowlanych
60 Ryszard Cichosz
Firma Budowlano-Konserwatorska "Zabytek"
os. Alberyńskie 29 lok. 99,
31-854 Kraków
podwykonawca robót budowlanych
61 G-D PROJEKT Grzegorz Dziedzic
Firma Projektowo - Budowlana
ul. Św. Marka 25/1, 31-024 Kraków usługodawca
62 Bogaro S.p. z o.o. Boya Zieleńskiego 2, 35-105 Rzeszów dostawca
63 Elektromarket 2 M. Filipińska Piłsudzkiego 91, 37-100 Lańcut dostawca
64 KYN-POL Krzysztof Biera Wola Radziszowska 23, 32-053 Wola Radziszowska usługodawca
65 SAFE-TECH Dawid Makuła Stojalowskiego 29, 30-611 Kraków dostawca
66 Mobilbox Polska S.p. z o.o. Wielicka 260 Nad Serafą 56, 30-864 Kraków usługodawca
67 Petpolonia Małgorzata Koczot Stryszawa 178C, 34-205 Stryszawa usługodawca
68 MAPEI POLSKA S.p. z o.o. ul. Gustawa Eiffla'a 14, 44-109 Gliwice dostawca
69 Browab Jan Kufel Firma usługowa ul. Kanada 2, 34-116 Spytkowice podwykonawca robót budowlanych
70 Nycz Intertrade S.p. z o.o. Pułkownika Dąbka BC, 30-732 dostawca
71 OMEGA IT CONSULTING Jana Olbrachta 23B/141, 01-102 Warszawa  
72 Bożena Bala Usługi Ogólnobudowlane Poniatowskiego 254G, 34-700 Rabka Zdrój usługodawca
73 Jan i Irena Żegleń dz. 345/43 obręb Naprawa Naprawa 76, 34-240 Jordanów  
74 INSTAL SOOL ELECTRIC S.p. z o.o. Mała Góra 57, 30-864 Kraków  
75 F.H.U. Gazbut Grażyna Marzec Polanka 144, 32-400 Myślenice dostawca
76 SMC Sławomir Manterys Ulanów 70/14, 31-460 Kraków  
77 Radioster S.p. z o.o. Wilcza 7, 40-661 Katowice  
78 RS Components S.p. z o.o. Puławska 303, 02-785 Warszawa dostawca
79 Hut-Mar Paweł Bartel Zacisze 8, 34-103 Wadowice podwykonawca robót budowlanych
80 INTER-TECH Robert Domański Perzów 16a, 63-642 Perzów dostawca
81 HRT Polska T. Walczak Tuwima 8, 78-100 Kołobrzeg  
82 Zakład Ślusarski XENA Gancarska 53, 34-700 Rabka-Zdrój dostawca
83 P.P.H.U. MG OBRÓBKA SKRAWANIEM ul. Starzyńskiego 79, 41-215 Sosnowiec dostawca
84 MARO-SM Magdalena Smyrek ul. Wrocławska 48, 65-218 Zielona Góra dostawca
85 Forbuild S.A. Górna 2A, 26-200 Końskie dostawca
86 Semex PPHU Sp. J. Jagielońska 101/105 42-202 Częstochowa dostawca
87 Atut Rental ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa usługodawca
88 HYDRAWIND ul. Częstochowska 73, 62-800 Kalisz dostawca
89 HANDLOPEX ul. Regulska 49, 02-495 Warszawa dostawca
90 USŁUG. PROD. HANDL. B. BIELAK Naprawa 317, 34-240 Jordanów dostawca
91 Danuta Bielak Naprawa 317, 34-240 Jordanów dostawca
92 Bureau Veritas Polska S.p. z o.o. ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa usługodawca
93 ROB-BUD Robert Chrobok ul. Korzenicka 86, 43-220 Świerczyniec usługodawca
94 Onninen S.p. z o.o. Emaliowa 28, 02-295 Warszawa dostawca
95 DCS LIBURNUS PROJECT SRL Via Degli Acquaioli, 16 57121 Livorno  
96 Pracownia Projektowa AB architektura Artur Basiński 34-532 Jurgów Jurgów 224 usługodawca
97 Budren S.p. z o.o. ul. Wojciecha Kossaka 16, 86-105 Świecie podwykonawca robót budowlanych
98 Mateusz Krzywda Grupa Doradczo-Usługowa
AMADEUS POLSKA
ul. Kanadyjska 48i, 32-087 Zielonki usługodawca
99 Zakladani Staveb Dobronicka 1371, 148 00 Praha 4, Ceska Republika podwykonawca robót budowlanych
100 E-Sped Pośrednictwo Transportowe E. Kościelny Strumiany 92, 32-002 Węgrzyce Wielkie usługodawca
101 IMG Monitoring S.p. z o.o. ul Świętojerska 5/7 00-236 Warszawa usługodawca
102 Systemy i Technologie Sp. z o.o. ul. Kopalniana 7, 59-100 Polkowice dostawca
103 Svobodny Sokol Sp. z o.o. ul. Działkowa 22/7 61-747 Poznań dostawca
104 Rapmet S.p. z .o.o. ul. Lutycka 25, 57-300 Kłodzko dostawca
105 Impostal S.p. z o.o. ul. Inowrocławska 2a, 88-180 Tuczno dalszy podwykonawca robót budowlanych
106 TRANS-GLOB Firma Handlowo - Usługowa ul. Kopernika 6, 34-240 Jordanów usługodawca
107 Pioniergas ul. Powstańców 50, 31-422 Kraków usługodawca
108 Inter-Cop II Bartłomiej Burtan ul. Kazimierza Wielkiego 58, 32-400 Myślenice podwykonawca robót budowlanych
109 EXIP S.p. z o.o. ul. Bukietowa 38, 41-403 Chełm Śląski dostawca
110 Piletest S.p. z .o.o. ul. Warszawska 153 123, 43-300 Bielsko-Biała usługodawca
111 Dema Service S.p. A Via Aldo Moro 8 65013 Citta' S.Angelo Włochy usługodawca
112 Woda Polska s.c. Jarosław Wal, Łukasz Woźniczka, Przemysław Woźniczka ul. Jastrzębia 7, 33-380 Krynica Zdrój dostawca
113 BM-SPRZĘTBUD s.c.
(umowa pomiędzy zatwierdzonym
podwykonawcą Zakladani Staveb S.a.)
ul. Trzebińska 21/6, 32-500 Chrznów dalszy podwykonawca robót budowlanych
114 Chemap A. Lasota, P. Kula SJ Balicka 100, 30-149 Kraków dostawca