Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Budowa drogi ekspresowej S7 Kraków - Rabka-Zdrój
na odcinku Naprawa – Skomielna Biała w km
od ok. 721+170 do ok. 724+220 wraz z budową tunelu

Podwykonawcy


Monitoring Podwykonawców, Usługodawców, Dostawców
L.p. Pełna nazwa podmiotu Adres Kategoria podmiotu
1 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. ul. Pachońskiego 9,
31-223 Kraków
podwykonawca robót budowlanych
2 Inter-Cop Robert Burtan Krzeczów 181,
32-433 Lubień
podwykonawca robót budowlanych
3 ARGEO Artur Buszek ul. Gen. Stanisława Roztowskiego 9/24,
30-358 Kraków
usługodawca
4 Polservice GEO Sp. Z o.o. ul. Chałubińskiego 8 lok. 3569,
00-613 Warszawa
usługodawca
5 FPP Enviro Sp. Z o.o. ul. Wilcza 50/52,
00-679 Warszawa
usługodawca
6 Sapper Support Sp z o.o. ul. Jasna 14A/38,
44-122 Gliwice
usługodawca
7 Pracownia PRO-DM Iwona Gryglak Droginia 386,
32-400 Myślenice
usługodawca
8 Secura sp. Z o.o. ul. Nowa 2a,
47-330 Zdzieszowice
usługodawca
9 Laboratorium Inżynierii Lądowej Labotest Sp. Z o.o. ul. Lwowska 38,
40-397 Katowice
usługodawca
10 V2B POLAND Maciej Krajewski ul. Sowińskiego 21,
40-018 Katowice
usługodawca
11 Zakład Usług Geologicznych i Projektowych Budownictwa i Ochrony Środowiska GEOTECH Sp. Z o.o. ul. Budziwojska 79,
35-317 Rzeszów
podwykonawca robót budowlanych, usługodawca
12 Antex II Sp. Z o.o. ul.Dolna 1 lok.2,
22-680 Lubczyca Królewska
podwykonawca robót budowlanych
13 Bosta beton Naprawa dostawca
14 Firma Inżynieryjno - Budowlana "INŻ.-BUD"
Wojciech Pieróg
Grzechynia 650,
32-220 Maków Podhalański
podwykonawca robót budowlanych
15 MENARD POLSKA Sp. Z o.o. ul. Jana Kochanowskiego 49,
01-864 Warszawa
podwykonawca robót budowlanych
16 MEGA S.A. ul. Hutnicza 42,
81-061 Gdynia
podwykonawca robót budowlanych
17 ATM Sp. Z o.o. ul. Dr Olgii Lilien 7,
39-400 Tarnobrzeg
dalszy dostawca
18 Technoscavi S.r.l. Via Naizonale Adriatica Nord 85,
66023 Francavilla al Mare, Chieti
podwykonawca robót budowlanych, usługodawca
19 Mostbud Kraków Sp. Z o.o. ul. Wielicka 25,
30-552 Kraków
podwykonawca robót budowlanych
20 REM-BUD PROGRES Rączna 4,
32-060 Liszki
dalszy podwykonawca robót budowlanych
21 TRASTEEL Engineering Polska Sp. z o.o. Siedziba: ul. Widok 8,
00-023 Warszawa
Hala produkcyjna: Moszna Wieś 1A, 05-840 Brwinów
dostawca
22 Scf S.r.l. via Ovidio 10,
00193 Rome (Włochy)
podwykonawca robót budowlanych, usługodawca
23 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych
Opole Sp. z o.o.
ul. Struga 18,
45-073 Opole
dalszy podwykonawca robót budowlanych
24 Keller - Polska Sp. z o.o. ul. Poznańska 172,
05-850 Ożarów Mazowiecki
podwykonawca robót budowlanych
25 BOBSTAL Sp. z o.o. Sp. K. ul. Ogórkowa 25,
30-853 Kraków
dalszy podwykonawca robót budowlanych
26 Tecnomanto S.r.l via Colombo 436,
00145 Roma (Włochy)
podwykonawca robót budowlanych
27 MATBUD Spółka cywilna Korzenna 379,
33-322 Korzenna
usługodawca,
dalszy podwykonawca robót budowlanych
28 Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. ul. Chorzowska 25,
41-902 Bytom
usługodawca
29 MAXAM Polska Sp. z o.o. Duninów 3,
59-159 Chocianów
usługodawca
30 Firma Budowlana "ŁOPUCH" Podszkole 168,
34-472 Piekielnik
dalszy podwykonawca robót budowlanych
31 Wibra Recycling Technologies Sp. Z o.o. sp. k. ul. Królewska 65a lok.1,
30-081 Kraków
podwykonawca robót budowlanych
32 UNITRANS Sp. z o.o. ul. Dąbkowskiego 84,
42-510 Wojkowice Kościelne
dalszy usługodawca
33 ViaCon ul. Przemysłowa 6,
64-130 Rydzyna
dalszy dostawca
34 Firma Remontowo - Budowlana Łukasz Franczyk Kamienica 46,
34-608 Kamienica
dalszy podwykonawca robót budowlanych
35 KRONOS s. c. Leszek i Elżbieta Tajer ul. Kościelna 7,
42-510 Wojkowice Kościelne
podwykonawca robót budowlanych
36 VSL Polska Sp. z o.o. ul. Chłodna 48 lok. 199,
00-872 Warszawa
podwykonawca robót budowlanych
37 BASF Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 154,
02-326 Warszawa
dostawca
38 Technologie Budowlane i Drogowe Techbid Spółka z o.o. ul. Urszulańska 6/3,
33-100 Tarnów
podwykonawca robót budowlanych
39 "Wayss & Freytag" Spółka Projektowa Sp. z o.o. ul. Poznańska 21/48,
00-685 Warszawa
dalszy podwykonawca robót budowlanych
40 KANTIER POLSKA Maciej Czekalski ul. Kraljevskiej 7A/12,
65-945 Zielona Góra
dalszy usługodawca
41 ARTAX-KRAK Maciej Kopacz ul. Kapelanka 5,
30-37 Kraków
dalszy podwykonawca robót budowlanych
42 FHU BER-KOL Bernadetta Kołodziejczyk ul. Tyniecka 110/1,
30-376 Kraków
dalszy podwykonawca robót budowlanych
43 TECHNOWERK Sp. z o.o. ul. Tyniecka 110B,
30-376 Kraków
dalszy podwykonawca robót budowlanych
44 CATKOP Sławomir Pasionek Góra Jałowcowa nr 7,
32-410 Dobczyce
podwykonawca robót budowlanych
45 Ryszard Cichosz Firma Budowlano-Konserwatorska "Zabytek" os. Alberyńskie 29 lok. 99,
31-854 Kraków
podwykonawca robót budowlanych
46 Esposito Costruzione S.r.l. Viale dell'Umanesimo 308,
00144 Roma (Włochy)
podwykonawca robót budowlanych
47 Firma Usługowo Budowlana CRISBUB Krzysztof Faron Kasina Wielka 79,
34-741 Kasina Wielka
dalszy podwykonawca robót budowlanych
48 Firma Budowlana Complex Jadwiga Faron Kasina Wielka 79,
34-741 Kasina Wielka
dalszy podwykonawca robót budowlanych
49 Konsorcjum firm:
Lider: Voltar System Sp. z o.o. -
Konsorcjant: ELEKTROMETAL S.A.
Lider: ul. Oświęcimska 82,
43-100 Tychy
Konsorcjant: ul. Stawowa 71,
43-400 Cieszyn
podwykonawca robót budowlanych
50 Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Bytom Sp. z o.o. ul. Kluczborska 39,
41-508 Chorzów
podwykonawca robót budowlanych
51 F.H.U.P Marr-bud inż. Marek Czader ul. Zdrojowa 29 d,
33-300 Nowy Sącz
podwykonawca robot budowlanych
52 RIIB Marcin Dąbrowski Łęki 136,
32-425 Trzemeśnia
dalszy usługodawca,
usługodawca