Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Budowa drogi ekspresowej S7, odc. Lubień - Rabka
na odcinku Naprawa – Skomielna Biała w km
od ok. 721+170 do ok. 724+220 wraz z budową tunelu

Podwykonawcy


Serwis dla podwykonawców GDDKiA:
https://www.gddkia.gov.pl/pl/3973/Serwis-dla-podwykonawcow

Monitoring Podwykonawców, Usługodawców, Dostawców
1 ARGEO Artur Buszek ul. Gen. Stanisława Roztowskiego 9/24
30-358 Kraków
usługodawca
2 Antex II Sp. Z o.o. ul.Dolna 1 lok.2
22-680 Lubczyca Królewska
podwykonawca robót budowlanych
3 ATM Sp. Z o.o. (umowa z zatwierdzonym podwykonawcą Geotech) ul. Dr Olgii Lilien 7
39-400 Tarnobrzeg
dalszy dostawca
4 ARTAX-KRAK Maciej Kopacz ul. Kapelanka 5
30-37 Kraków
dalszy podwykonawca robót budowlanych
5 Bosta beton Naprawa dostawca
6 BOBSTAL Sp. z o.o. Sp. K. ul. Ogórkowa 25
30-853 Kraków
dalszy podwykonawca robót budowlanych
7 BASF Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 154
02-326 Warszawa
dostawca
8 FHU BER-KOL Bernadetta Kołodziejczyk ul. Tyniecka 110/1
30-376 Kraków
dalszy podwykonawca robót budowlanych
9 CEMEX Myślenice dostawca
10 Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. ul. Chorzowska 25
41-902 Bytom
usługodawca
11 CATKOP Sławomir Pasionek Góra Jałowcowa nr 7
32-410 Dobczyce
podwykonawca robót budowlanych
12 Firma Usługowo Budowlana CRISBUD Krzysztof Faron Kasina Wielka 79
34-741 Kasina Wielka
dalszy podwykonawca robót budowlanych
13 Firma Budowlana Complex Jadwiga Faron Kasina Wielka 79
34-741 Kasina Wielka
dalszy podwykonawca robót budowlanych
14 FPP Enviro Sp. Z o.o. ul. Wilcza 50/52
00-679 Warszawa
usługodawca
15 Esposito Costruzione S.r.l. Viale dell'Umanesimo 308
00144 Roma (Włochy)
podwykonawca robót budowlanych
16 Firma Remontowo - Budowlana Łukasz Franczyk Kamienica 46
34-608 Kamienica
dalszy podwykonawca robót budowlanych
17 Zakład Usług Geologicznych i Projektowych Budownictwa i Ochrony Środowiska GEOTECH Sp. Z o.o. ul. Budziwojska 79
35-317 Rzeszów
podwykonawca robót budowlanych
18 Inter-Cop Robert Burtan Krzeczów 181
32-433 Lubień
podwykonawca robót budowlanych
19 Firma Inżynieryjno - Budowlana ""INŻ-BUD"" Wojciech Pieróg Grzechynia 650
32-220 Maków Podhalański
podwykonawca robót budowlanych
20 JARO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa ul. Wzgórze Bernardowo 260
81-583 Gdynia
podwykonawca robót budowlanych
21 Keller - Polska Sp. z o.o. ul. Poznańska 172
05-850 Ożarów Mazowiecki
podwykonawca robót budowlanych
22 KRONOS s. c. Leszek i Elżbieta Tajer ul. Kościelna 7
42-510 Wojkowice Kościelne
podwykonawca robót budowlanych
23 KANTIER POLSKA Maciej Czekalski ul. Kraljevskiej 7A/12
65-945 Zielona Góra"
dalszy usługodawca
24 Laboratorium Inżynierii Lądowej Labotest Sp.Z o.o. ul. Lwowska 38 40-397 Katowice usługodawca
25 Firma Budowlana ""ŁOPUCH"" Podszkole 168
34-472 Piekielnik
dalszy podwykonawca robót budowlanych
26 MATBUD Spółka cywilna Korzenna 379
33-322 Korzenna
usługodawca
27 MAXAM Polska Sp. z o.o. Duninów 3
59-159 Chocianów
usługodawca
28 F.H.U.P Marr-bud. Inż. Marek Czader Zdrojowa 29d
33-300 Nowy Sącz
podwykonawca robót budowlanych
29 MENARD POLSKA Sp. Z o.o. ul. Jana Kochanowskiego 49
01-864 Warszawa
podwykonawca robót budowlanych
30 MEGA S.A. ul. Hutnicza 42
81-061 Gdynia
podwykonawca robót budowlanych
31 Mostbud Kraków Sp. Z o.o. ul. Wielicka 25
30-552 Kraków
podwykonawca robót budowlanych
32 Polservice GEO Sp. Z o.o. ul. Chałubińskiego 8 lok. 3569
00-613 Warszawa
usługodawca
33 Pracownia PRO-DM Iwona Gryglak Droginia 386
32-400 Myślenice
usługodawca
34 Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Bytom Sp. z o.o. ul. Kluczborska 39
41-508 Chorzów
podwykonawca robót budowlanych
35 REM-BUD PROGRES Rączna 42
32-060 Liszki
dalszy podwykonawca robót budowlanych
36 RP Synergy Italgest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komadytowa ul. Gen. Władysława Sikorskiego 10 lok.2
95-040 Koluszki
usługodawca
37 RIIB Marcin Dąbrowski Łęki 136
32-425 Trzemeśnia
dalszy usługodawca
38 Sapper Support Sp z o.o. ul. Jasna 14A/38
44-122 Gliwice
usługodawca
39 Secura sp. Z o.o. ul. Nowa 2a
47-330 Zdzieszowice
usługodawca
40 Skanska S.A. Budownictwo Inżynieryjne Obszar Karków Biuro w Zabrzu Zabrze
ul. Szyb Franciszek 7
42 Scf S.r.l. via Ovidio 10
00193 Rome (Włochy)
usługodawca
43 Societa Esposito Costruzioni S.r.I Via Dell'Urbanistica N15
00-144 Roma(Włochy)
44 Tank-Chem Sp. z o. o. Sędziszowice 88
28-512 Bejsce
usługodawca
45 Technoscavi S.r.l. Via Naizonale Adriatica Nord 85
66023 Francavilla al Mare
Chieti
usługodawca
46 TRASTEEL Engineering Polska Sp. z o.o. Siedziba: ul. Widok 8
00-023 Warszawa
Hala produkcyjna: Moszna Wieś 1A 05-840 Brwinów
dostawca
47 Tecnomanto S.r.l via Colombo 436
00145 Roma (Włochy)
podwykonawca robót budowlanych
48 Technologie Budowlane i Drogowe Techbid Spółka z o.o. ul. Urszulańska 6/3
33-100 Tarnów
podwykonawca robót budowlanych
49 TECHNOWERK Sp. z o.o. ul. Tyniecka 110B
30-376 Kraków
dalszy podwykonawca robót budowlanych
50 UNITRANS Sp. z o.o. ul. Dąbkowskiego 84
42-510 Wojkowice Kościelne
podwykonawca robót budowlanych
51 ViaCon ul. Przemysłowa 6
64-130 Rydzyna
dalszy dostawca
52 VSL Polska Sp. z o.o. ul. Chłodna 48 lok. 199
00-872 Warszawa
podwykonawca robót budowlanych
53 Konsorcjum firm: Lider: Voltar System Sp. z o.o. - Konsorcjant: ELEKTROMETAL S.A. Lider: ul. Oświęcimska 82
43-100 Tychy Konsorcjant: ul. Stawowa 71
43-400 cieszyn"
podwykonawca robót budowlanych
54 V2B POLAND Maciej Krajewski ul. Sowińskiego 21
40-018 Katowice
usługodawca
55 Wibra Recycling Technologies Sp. Z o.o. sp. k. ul. Królewska 65a lok.1
30-081 Kraków
podwykonawca robót budowlanych
56 "Wayss & Freytag" Spółka Projektowa Sp. z o.o. ul. Poznańska 21/48
00-685 Warszawa
dalszy podwykonawca robót budowlanych
57 Konsorcjum firm: Lider: WASKO Spółka Akcyjna - Konsorcjant Voltar System Sp. z o.o. Lider: ul. Gen.L. Berbeckiego 6
44-100 Gliwice
Konsorcjant: ul. Oświęcimska 82
43-100 Tychy
58 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. ul. Pachońskiego 9
31-223 Kraków
podwykonawca robót budowlanych
59 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Opole Sp. z o.o. ul. Struga 18
45-073 Opole
dalszy podwykonawca robót budowlanych
60 Ryszard Cichosz Firma Budowlano-Konserwatorska ""Zabytek"" os. Alberyńskie 29 lok. 99
31-854 Kraków
podwykonawca robót budowlanych
61 G-D PROJEKT Grzegorz Dziedzic Firma Projektowo - Budowlana ul. Św. Marka 25/1
31-024 Kraków
usługodawca
62 Bogaro S.p. z o.o. Boya Zieleńskiego 2
35-105 Rzeszów
dostawca
63 Elektromarket 2 M. Filipińska Piłsudzkiego 91
37-100 Lańcut
dostawca
64 KYN-POL Krzysztof Biera Wola Radziszowska 23
32-053 Wola Radziszowska
usługodawca
65 SAFE-TECH Dawid Makuła Stojalowskiego 29
30-611 Kraków
dostawca
66 Mobilbox Polska S.p. z o.o. Wielicka 260 Nad Serafą 56
30-864 Kraków
usługodawca
67 Petpolonia Małgorzata Koczot Stryszawa 178C
34-205 Stryszawa
usługodawca
68 MAPEI POLSKA S.p. z o.o. ul. Gustawa Eiffla'a 14
44-109 Gliwice
dostawca
69 Browab Jan Kufel Firma usługowa ul. Kanada 2
34-116 Spytkowice
podwykonawca robót budowlanych
70 Nycz Intertrade S.p. z o.o. Pułkownika Dąbka BC
30-732
dostawca
71 OMEGA IT CONSULTING Jana Olbrachta 23B/141
01-102 Warszawa
72 Bożena Bala Usługi Ogólnobudowlane Poniatowskiego 254G
34-700 Rabka Zdrój
usługodawca
73 Jan i Irena Żegleń dz. 345/43 obręb Naprawa Naprawa 76
34-240 Jordanów
74 INSTAL SOOL ELECTRIC S.p. z o.o. Mała Góra 57
30-864 Kraków
75 F.H.U. Gazbut Grażyna Marzec Polanka 144
32-400 Myślenice
dostawca
76 SMC Sławomir Manterys Ulanów 70/14
31-460 Kraków
77 Radioster S.p. z o.o. Wilcza 7
40-661 Katowice
78 RS Components S.p. z o.o. Puławska 303
02-785 Warszawa
dostawca
79 Hut-Mar Paweł Bartel Zacisze 8
34-103 Wadowice
podwykonawca robót budowlanych
80 INTER-TECH Robert Domański Perzów 16a
63-642 Perzów
dostawca
81 HRT Polska T. Walczak Tuwima 8
78-100 Kołobrzeg
82 Zakład Ślusarski XENA Gancarska 53
34-700 Rabka-Zdrój
dostawca
83 P.P.H.U. MG OBRÓBKA SKRAWANIEM ul. Starzyńskiego 79
41-215 Sosnowiec
dostawca
84 MARO-SM Magdalena Smyrek ul. Wrocławska 48
65-218 Zielona Góra
dostawca
85 Forbuild S.A. Górna 2A
26-200 Końskie
dostawca
86 Semex PPHU Sp. J. Jagielońska 101/105
42-202 Częstochowa
dostawca
87 Atut Rental ul. Lucerny 1
04-687 Warszawa
usługodawca
88 HYDRAWIND ul. Częstochowska 73
62-800 Kalisz
dostawca
89 HANDLOPEX ul. Regulska 49
02-495 Warszawa
dostawca
90 USŁUG. PROD. HANDL. B. BIELAK Naprawa 317
34-240 Jordanów
dostawca
91 Danuta Bielak Naprawa 317
34-240 Jordanów
dostawca
92 Bureau Veritas Polska S.p. z o.o. ul. Migdałowa 4
02-796 Warszawa
usługodawca
93 ROB-BUD Robert Chrobok ul. Korzenicka 86
43-220 Świerczyniec
usługodawca
94 Onninen S.p. z o.o. Emaliowa 28
02-295 Warszawa
dostawca
95 DCS LIBURNUS PROJECT SRL Via Degli Acquaioli
16 57121 Livorno
96 Pracownia Projektowa AB architektura Artur Basiński 34-532 Jurgów
Jurgów 224
usługodawca
97 Budren S.p. z o.o. ul. Wojciecha Kossaka 16
86-105 Świecie
podwykonawca robót budowlanych
98 Mateusz Krzywda Grupa Doradczo-Usługowa AMADEUS POLSKA ul. Kanadyjska 48i
32-087 Zielonki
usługodawca
99 Zakladani Staveb Dobronicka 1371
148 00 Praha 4
Ceska Republika
podwykonawca robót budowlanych
100 E-Sped Pośrednictwo Transportowe E. Kościelny Strumiany 92
32-002 Węgrzyce Wielkie
usługodawca
101 IMG Monitoring S.p. z o.o. ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
usługodawca
102 Systemy i Technologie Sp. z o.o. ul. Kopalniana 7
59-100 Polkowice
dostawca
103 Svobodny Sokol Sp. z o.o. ul. Działkowa 22/7
61-747 Poznań
dostawca
104 Rapmet S.p. z .o.o. ul. Lutycka 25
57-300 Kłodzko
dostawca
105 Impostal S.p. z o.o. ul. Inowrocławska 2a
88-180 Tuczno
dalszy podwykonawca robót budowlanych
106 TRANS-GLOB Firma Handlowo - Usługowa ul. Kopernika 6
34-240 Jordanów
usługodawca
107 Pioniergas ul. Powstańców 50
31-422 Kraków
usługodawca
108 Inter-Cop II Bartłomiej Burtan ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice
podwykonawca robót budowlanych
109 EXIP S.p. z o.o. ul. Bukietowa 38
41-403 Chełm Śląski
dostawca
110 Piletest S.p. z .o.o. ul. Warszawska 153 123
43-300 Bielsko-Biała
usługodawca
111 Dema Service S.p. A Via Aldo Moro 8
65013 Citta' S.Angelo
Włochy
usługodawca
112 Woda Polska s.c. Jarosław Wal
Łukasz Woźniczka
Przemysław Woźniczka"
ul. Jastrzębia 7
33-380 Krynica Zdrój
dostawca
113 BM-SPRZĘTBUD s.c.
(umowa pomiędzy zatwierdzonym podwykonawcą Zakladani Staveb S.a.)
ul. Trzebińska 21/6
32-500 Chrznów
dalszy podwykonawca robót budowlanych
114 Chemap A. Lasota
P. Kula SJ
Balicka 100
30-149 Kraków
dostawca
115 MARWO Józef Woźniak ul. Kochanowskiego 14/3
31-127 Kraków
dostawca
116 ULMA Construccion Polska S.A. Koszajec 50
05-840 Brwiniów
dostawca
117 CREA Budownictwo Sp. z o.o. ul. Ołtaszyńska 92C lok. 6
53-034 Wrocław
podwykonawca robót budowlanych
118 ZIBET Sp. z o.o. ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice
dostawca
119 MAX-BUD s.c. Budzów 743
34-211 Budzów
dostawca
120 CAS S.p. z o.o. ul. Wronia 45/46
00-870 Warszawa
usługodawca
121 Earth System SRL Via R. Koch 53/a
43123 Pilastrello Parma
dostawca
122 SIATA RYSZARD - Ochrona przeciwpożarowa ul. Szelegowicza 26/13
40-074 Katowice
usługodawca
123 GDM Partner w biurze Dulęba S.p. Jawna ul. Starowiejska 77
Mszana Dolna
dostawca
124 PUH Madrocar Ryszard Maślanka ul. Podlasie 131
32-052 Radzidzów
usługodawca
125 Zakład Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. Rabka-Zdrój
ul. Zaryte 141A
Rabka - Zdrój 34-700
usługodawca
126 AQUA SOIL Mariusz Wnuk ul. Sosnowiecka 94
42-530 Dąbrowa Górnicza
podwykonawca robót budowlanych
127 Umowa pomiędzy zatwierdzonym podwykonawcą
firmą Zakladani Staveb S.A. a firmą Konkret
ul. Grottgera 5
25-411 Kielce
dalszy podwykonawca robót budowlanych
128 Premium Cargo Sp. z o.o. Sp. k. ul. Lipowa 32 lok. 305
15-428 Białystok
usługodawca
129 Elektrotermia Sp. z o.o. Sp. k. ul. Mackiewicza 5
31-214 Kraków
dostawca
130 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
usługodawca
131 Grupa Uchacz S.A. S.P.J dostawca
132 Ryszard Luberda - Usługi Transportowo Mechaniczne ul. Poniatowskiego 250A
34-700 Rabka-Zdrój
dostawca
133 Clean-Bruk Katarzyna Harendarz ul. Bukowska 13/16
32-050 Skawina
usługodawca
134 Umowa pomiędzy zatwierdzonym podwykonawcą
firmą Technoscavi S.r.l. a firmą Quattrini S.r.l.
Piazza Mercatanti
02100 Rieti
dalszy podwykonawca robót budowlanych
135 Atominium Piotr Bieluch Krupnicza 12/7
31-123 Kraków
usługodawca
136 Marabut Sp. z o.o. Czerniechów 451
32-070 Czerniechów
Dostawca
137 MIKI Mieczysław Jakubowski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ul. Nad Drwiną 33
30-841 Kraków
usługodawca
138 TTP Grzegorz Satora Osieczany 218
23-400 Myślenice
usługodawca
139 Grzegorz Muszyński BWB Technology ul. Piłsudzkiego 130
26-200 Końskie
dostawca
140 Stanex Sp. z o.o. Sp.k. 33-330 Biała
Niżna 73
podwykonawca robót budowlanych
141 Giugliano Costruzioni Metaliche S.r.l. II Traversa Via Ugo La Malfa 4
Napoli Italia
Dostawca
142 Doka Polska Sp. z o. o. ul. Bankowa 32
Zielonka 05-220
dostawca
143 SGS Engineering S.r.l via Luigi Perna 51
00142 Włochy
usługodawca
144 Budo-Mex Sp. z o.o. ul. Poznańska 21/48
00685 Warszawa
usługodawca
145 IMGECO S.r.l via Al Ponte Calvi 3
16124 Genova
usługodawca
146 Umowa pomiędzy zatwierdzonym podwykonawcą
firmą Bobstal FB Sp. z o.o. Sp.k. a firmą FB ŁOPUCH Tomasz Łopuch
Podszkle 168
34-472 Piekielnik
dalszy podwykonawca robót budowlanych
147 Umowy pomiędzy zatwierdzonym podwykonawcą
firmą Bobstal FB Sp. z o.o. a firmą ROG-BUD Zbrojenia Damian Rogala
Firmą F.B. Łopuch Tomasz Łopuch oraz firmą Bieżan Słowik
usługodawca
148 PPH WOBAT Paweł Broda ul. Moszyńskiego 31
30-698 Kraków
usługodawca
149 Umowa pomiędzy zatwierdzonym podwykonawcą firmą Bobstal FB Sp. z o.o. Sp.k. a firmą na usługi zbrojarskie Artur Wójcik usługodawca
150 SUWMET Stanisław Suwaj ul. Przemysłowa 76
34-240 Jordanów
dostawca
151 PHUP Top Res Ryszard i Ewa Sajnóg Cedzyn ul. Kielecka 33
Cedzyna 25-900 Kielce
dostawca
152 Hydrotrans Sp. J. Kukla Mirosław Lakta Dolna 142
32-733 Trzciana
Usługodawca
153 Usługi Dźwigowe - Moździeń Jan Spytkowice 687 Podwykonawca robót budowlanych
167 Mechanika Pojazdowa Tomasz Kaleta Lubień 691
32-433 Lubień
podwykonawca robót budowlanych
168 SF-Filter Sp. z o.o. Towarowa 10
59-300 Lubin"
dostawca
169 Bobstal FB Sp. z o.o. Sp. k. a firmą Zbrojmost Anna Porębska usługodawca
170 RP Synergy Italgest Sp. z o.o. Sp. k. a firmą PUH GREGOR Grzegorz Wijas 26-065 Piekoszów
Podzamcze ul Zamkowa 122
usługodawca
171 RP Synergy Italgest Sp. z o.o.Sp. k. a firmą FHU RASI Marcin Marciniec 28-100 Busko Zdrój
Szaniec 16
usługodawca
172 Europol S.c ul. Hutnicza 10
41-400 Mysłowice
usługodawca
173 Konsorcjum firm: F.U.H. "Nowak" Ryszard Nowak
Mirosław Nowak Usługi i Handel Nowak
32-048 Jerzmanowice podwykonawca robót budowlanych
174 Wirtgen Polska Sp. z o.o. Ostrowska 344
61-312 Poznań
usługodawca
175 Geotica Sp. z o.o. Myśliwiska 68
30-718 Kraków
dostawca
176 Hire-Tech Jakub Rodak Potokla 08-500 Ryki dostawca
177 Castaldo Via Spagnuolo 14 80020 Frarraminore dostawca
178 Stal Service Sp. z o.o. Hołubcowa 123
02-854 Warszawa
dostawca
179 Cemex Polska Sp. z o.o. Łopuszańska 38
02-232 Warszawa
dostawca
180 DSI Underground Chemicals Sp. z o.o. ul. Podleska 76
43-190 Mikołów
dostawca
181 Big Fox Sp. z o.o. ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
dostawca
182 DSI Underground Merol Sp. Z o.o. ul. Przemysłowa 30
37-450 Stalowa Wola
dostawca
183 IDH Poland Sp. z o.o. os. Boh. Września 82/10
31-621 Kraków
usługodawca
184 Zmierz.to Jolanta Soluch Stanisława Zbrowskiego 118
26-600 Radom
dostawca
185 Grupa Regionalna GOPR Aleja 1000-lecia 1
34-700 Rabka-Zdrój
usługodawca
186 SYMAR ul. Piątkowska 27
95-015 Głowno
dostawca
187 AGRO-BUD Sp. z .o.o. ul. Kazimierza Wielkiego 158
32-400 Myślenice
usługodawca
188 Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego MORD ul. 29 Listopada 10
33-300 Nowy Sącz
usługodawca
189 JW Serwis Jacek Wróblewski usługodawca
190 P.R.H. RENOX M. Wielechowski S.p.J. ul. Sokoła 4
11-041 Olsztyn
dostawca
191 Impervius S.p. z o.o. ul. Myśliborska 21
03-185
dostawca
192 Kancelaria Radców Prawnych Adamczyk Kmin ul. Jana Kozietulskiego 2a
lok. 3 Warszawa
usługodawca
193 DORADO Sp. z o.o. ul. Nowogrodzka 50/515
00-695 Warszawa
usługodawca
194 KORBET Tomasz Łakomy ul. Oboźna 62/1
52-244 Wrocław
usługodawca
195 NARZĘDZIA CZYŻYCKI S.J ul. Fabryczna 5b
33-100 Tarnów
dostawca
196 P-MASZ Konrad Gad ul. Częstochowska 10
25-647 Kielce
dostawca
197 Umowa pomiędzy zatwierdzonym podwykonawcą
firmą RP Synergy Italgest Sp. z o.o.
a firmą MBC Małgorzata Baj
ul. Klimasa nr 29
50-515 Wrocław
usługodawca
198 MEAT TRANS Sp. z o.o. Sp.k. ul. Lipowa 32 lok. 308
15-428 Białystok
usługodawca
199 INSTAL-KLIMA Projekt Sp. z o.o. ul. Fabryczna5/95
31-553 Kraków
usługodawca
200 F.H.U. GABI Grzegorz Grądec ul. Zielona 14
37-100 Łańcut
dostawca
201 APM PRO Sp. z o.o. ul. Barska 70
43-300 Bielsko-Biała
podwykonawca robót budowlanych
202 PRO4MEDIA Sp. z o.o. ul. Tukana 13
02-843 Warszawa
usługodawca
203 Konkret Bogumiła Grudzińska os. Na Stoku 81/13
25-437 Kielce
podwykonawca robót budowlanych
204 Krak-Inż.. Sp. z o.o. ul. Wypoczynkowa 22
30-698 Kraków
podwykonawca robót budowlanych
205 Vprint S.C. ul. Vetulaniego 1A
31-226 Kraków
usługodawca
206 Instalatorstwo Elektryczne Tarbawa Dolna 147
34-210 Zembrzyce"
usługodawca
207 Projektowanie Nadzpry E. Grześ ul. Zacna 35
80-283 Gdańsk
usługodawca
208 Esatto Sp. z o.o. ul. Widok 8
00-023
usługodawca
209 MSP Engineering Sp. z o.o. ul. Wiosenna 6
Skarbimierzyce
72-002 Dołuje
podwykonawca robót budowlanych
210 Umowa podwykonawcza pomiędzy zatwierdzoną
firmą RP Synergy Italgest Sp. z o.o. Sp. k.
a firmą FUH Dymek Krzysztof
32-444 Głogoczów
Głogoczów 692
usługodawca
211 Stacje Paliw Lampa Sp. z o.o. Jawornik 447
32-400 Myślenice
dostawca
212 Arigato Jarosław Piotrkowski ul. Paślecka 16C/3 usługodawca
213 MSP Engineering Sp. z o.o. a firmą MAURER Frankfurter Ring 193
80807 Monachium
Niemcy
dostawca
214 AP Chemie Sp. z o.o. Sp.k. ul. Snkopkowa 1/2
52-225 Wrocław
dostawca
215 Glimat Sp. z o.o. ul. Główna 1C
44-109 Gliwice
dostawca
216 Mega Alrent Adrian Lasia ul. Szaniec 62 a
28-100 Busko Zdrój
usługodawca
217 BOJKO-M Sp. z o.o u. Ślusarczyka 4
25-510 Rrzeszów
218 Nowator Sp. z .o.o Spytkowice 722a 34-745
219 KOBEX Paweł Kober Młodocin Większy nr 20
26-625 Wolanów
220 Umowa współpracy pomiędzy zatwierdzonym podwykonawcą firmą Bobstal FB Sp. z o.o. Sp.k. a firmą MS Lider Marcin Marek
221 Hydromost Inwest Mariusz Baran ul. Fabryczna 14
266-670 Pionki
222 IZO-W Wojciech Bąk 32-825 Borzęcin 107
223 TADEX-POL PARK RECHNOLOGICZNY Sp. z o.o. ul. Binczarowa 142
33-332 Florynka
224 Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Krystian Szczepański Sp.k. ul. Topolowa nr 9
37-700 Przemyśl
225 ECO-CONVERT Szymon Hanusiak ul. Zakopiańska 101
34-240 Jordanów
226 Żelbety Michał Skałka Trzemeśnia 391
227 Inter-Eko Marcin Żegleń Naprawa 236
34-240 Jordanów
228 SAFEROAD RRS POLSKA Sp. z .o.o Gdańsk
ul. Wacława Balcerskiego 2
229 KONSTALPOL Sylwester Chrzanowski ul. Kielecka 38
26-026 Morawica
230 ZORIA ENGINEERING Sp. z o.o. Sp. k. ul. Olsztyny 2
31-463 Kraków
231 Umowa pomiędzy zatwierdzonym podwykonawcą
Crea Budownictwo a firmą Bobstal
ul. Ołtaszyńska 92C/6
53-034 Wrocław
ul. Ogórkowa 25
30-853 Kraków
232 PRETTY Joanna Bogunia Jaroszewice 226
34-100 Wadowice
233 construzioni elettrotecniche cear Srl via monza 102
20060 Gessate Milano
Włochy
234 TUNNEL SERVICE srl via cerce 26
23842 Bosisio Parini Lecco
Włochy
235 MR-CAT Sp. z o.o.Sp. k. Górno-Parcele nr 55 lok. 1
26-008 Górno
236 QS-MOSTY J. Obsowski
S. Ostafińśki S.c.
ul. Gen. J. N. Umińskiego 4C/1
237 RDM Śródmieście sp. z o.o. ul. Nad Strugą 7A
31-411 Kraków
238 Umowa pomiędzy zatwierdzonym podwykonawcą firmą
Nowator Sp. z o.o. a firmą DEPO Paweł Opalach
239 TRANS-EUROPA Józef Chmura ul. Leksandrowa 32-720 Nowy Wiśnicz
240 FANTAZJA Monika Paszkowska ul. Średniawskiego 121 32-400 Myślenice
241 FHU ALTES Dawid Setkowicz Osiedle Piastów 14/73 31-623 Kraków
242 Bie-Gum ul. Piłsudzkiego 110
34-240 Jordanów
243 BCT ROBASZEK Rafał Robaszek Dmenin 38
97-512 Kodrąb
244 Umowa pomiędzy zatwierdzonym Podwykonawcą Voltar System Sp. z o.o.
a firmą Manstel Bednarczyk Słowik Wiącek sp.j.
Maniowy 34-436
ul. Pienińska 40
245 Freyssinet Polska Sp. z o.o. ul. Głuszycka 5
02-215 Warszawa
246 GRANIT ZEN Zenon Piekelny Morowa 8k/Strzegomia
58-120 Jaroszów
247 FRAPOL Sp. z o.o. ul. Mierzeja Wiślana 8
30-832 Kraków
248 Potwierdzona za zgodnosć z orginałem umowa pomiędzy zatwierdzonym podwykonawcą firmą CREA Budownictwo Sp. z o.o. a firmą ULMA Construccion S.A.
249 Firma usługowo - transportowa Maślerz Mariusz Droginia 29
32-400 Myślenice
250 AFT Sp. z o.o. Suchy Las. Ul. Zielna 1
62-002 Suchy Las
251 Umowa pomiędzy zatwierdzonym podwykonawcą
firmą Saferoad rrs Sp. z o.o. a firmą MIRGOT Kubala Bartłomiej
Słoneczne Wzgórze 52
41-400 Mysłowice
252 Pomex Urszula Gaczoł Trąbki 160
32-020 Wieliczka
253 Labolatorium SMC Sp. z o.o. ul. Malownicza 16
32-091 Michałowice
254 P.H.U.T. Full-Serwis Tomasz Calik Gielniówka 47
32-088 Przybysławice
255 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2
00-908 Warszawa
256 Umowa pomiędzy firmą Voltar System Sp. z o.o.
a firmą RadioPartners Sp. z o.o.
ul. Młynarska 21
02-674 Warszawa