Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Budowa drogi ekspresowej S7 Kraków - Rabka-Zdrój
na odcinku Skomielna Biała – Chabówka, od km ok. 724+220 do km ok. 729+410 oraz budowa nowego odcinka drogi krajowej nr 47 klasy GP na odcinku Rabka-Zdrój – Chabówka km 0+000,00 – km 0+877,22

Podwykonawcy


Monitoring Podwykonawców, Usługodawców, Dostawców
L.p. Pełna nazwa podmiotu Adres Kategoria podmiotu
1 GEOKRAK Sp. Z.o.o. ul. Mazowiecka 21, 30-019 Kraków Usługodawca
2 WOD-BUD Śleziak Spółka Jawna Korczyna 230/2, 38-34, Biecz Podwykonawca robót budowlanych
3 WOD-BUD Śleziak Spółka Jawna Korczyna 230/2, 38-34, Biecz Podwykonawca robót budowlanych
4 WOD-BUD Śleziak Spółka Jawna Korczyna 230/2, 38-34, Biecz Podwykonawca robót budowlanych
5 OPTIMA BG Sp. Z o.o ul. Stoczniowców 3, 30-709 Kraków Usługodawca
6 CIVIS POLSKA Sp. Z o.o. ul. Ostrobramska 91, 04-118 Warszawa Usługodawca
7 SAPPER SUPPORT Sp. Z o.o. ul. Jasna 14A/38, 44-122 Gliwice Usługodawca
8 V2B POLAND MACIEJ KRAJEWSKI ul. Sowińskiego 21, 40-018 Katowice Usługodawca
9 SAFETY TIME Artur Jurkiewicz ul. Rynek 30, 33-240 Żabno Usługodawca
10 Mikołaj Ostrowski ul. Kuźnica Kołłątajowska 16/181, 31-234 Kraków Usługodawca
11 TM-VIA Sp.z o.o. ul. Balicka 100, 30-950 Kraków Usługodawca
12 GOBIO Usługi Przyrodnicze ul. Bażyńskich 38/50, 87-100 Toruń Usługodawca
13 Bureau Veritas Polska
Sp. Z o.o.
ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa Usługodawca
14 Wibra Recycling Technologies
Sp. Z o.o.
ul. Królewska 65a/1 30-081 Kraków Podwykonawca robót budowlanych
15 Wibra Recycling Technologies
Sp. Z o.o.
ul. Królewska 65a/1 30-081 Kraków Podwykonawca robót budowlanych
16 Wibra Recycling Technologies
Sp. Z o.o.
ul. Królewska 65a/1 30-081 Kraków Podwykonawca robót budowlanych
17 Wibra Recycling Technologies
Sp. Z o.o.
ul. Królewska 65a/1 30-081 Kraków Podwykonawca robót budowlanych
18 Bosta Beton Sp. Z o.o. ul. Ksawerów 30, 02-656 Warszawa Dostawca
19 Telemax Media Sp. Z o.o. ul. Podzamcze 52, 32-045 Słuszowice Podwykonawca robót budowlanych
20 ZIGPOL Zastawnik Józwef i Zastawnik Grzegorz s.c ul. Wodąca 34, 34-332 Bukowno Podwykonawca robót budowlanych
21 Agraf Rafał Skórka ul. Lecha 14, 41-710 Ruda Śląska Dalszy podwykonawca robót budowlanych
22 Mensalota Sp. z o.o. ul. Zawiła 45, 30-442 Kraków Podwykonawca robót budowlanych
23 KSAR s.c Wojciech Słaboń, Anna Stróżewska-Słaboń ul. Dworska 67, 32-045 Wola Kalionowska Podwykonawca robót budowlanych
24 Usługi Geodezyjne Jadwiga Traczyk ul. Siewna 21A/7, 31-231 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
25 Aqua Soil Mariusz Wnuk ul. Sosnowiecka 94, 42-530 Dąbrowa Górnicza Usługodawca
26 VOLTAR SYSTEM ul. Oświęcimska 82, 43-100 Tychy Podwykonawca robót budowlanych
27 SKABUD Michał Dobecki ul. Jana Kazimierza 64a/408 01/248 Warszawa Podwykonawca robót budowlanych, usługodawca
28 GLOBBUD Józef Krzyżowski Jeleśnia, ul. Plebańska 10 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
29 TOLOS Piotr Walczak ul. Osiedle Księcia Władysława 8D/10 Podwykonawca robót budowlanych
30 TOLOS Piotr Walczak ul. Osiedle Księcia Władysława 8D/10 Podwykonawca robót budowlanych
31 IMB Podbeskidzie ul. Górny Bór 31A, 43-430 Skoczów Podwykonawca robót budowlanych
32 ULMA Construction Polska Spólka Akcyjna Koszajec 50, 05-840 Brwinów Dalszy dostawca
33 ULMA Construction Polska Spólka Akcyjna Koszajec 50, 05-840 Brwinów Dalszy dostawca
34 Acc Bau Aleksander Czarnecki ul. Radosna 1, 62-040 Puszczykowo Dalszy podwykonawca robót budowlanych
35 MANSTEL Bednarczyk, Słowik, Wiącek ul. Pienińska 40, 34-436 Maniowy Dalszy podwykonawca robót budowlanych
36 PORR Polska Infrastructure S.A. ul. Domaniewska 50A, Warszawa 02-672 Podwykonawca robót budowlanych
37 Zakladani Staveb Dobronicka 1371, 148 00 Praha 4 Ceska Republika, oddział w Polsce: ul. Łąkowa 3/5; 90-562 Łódź Podwykonawca robót budowlanych
38 PILE ELBUD ul. Wadowicka 12, 30-415 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
39 LUCOP ul. Sejmu Czteroletniego 2, lok. 96, 02-972 Warszawa Podwykonawca robót budowlanych, Usługodawca
40 LUCOP ul. Sejmu Czteroletniego 2, lok. 96, 02-972 Warszawa Podwykonawca robót budowlanych, Usługodawca
41 Firma Transportowo sprzętowa Andrzej Chodor Złote Tarasy ul. Złota 59 L07, 00-120 Warszawa Usługodawca
42 Titan ul. Miłkowskiego 3/801, 30-349 Kraków Dostawca
43 Tamax Bis Budownictwo ul. Szkolna 2, 88-306 Dąbrowa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
44 Budownictwo Inżynieryjne Żelbet Siuta Spółka z o.o. ul. Wawrzyka 33, 33-332 Florynka Dalszy podwykonawca robót budowlanych
45 Polmex Paweł Pancerz ul. Siołkowa 493, 33-310 Grybów Dalszy podwykonawca robót budowlanych
46 Dorota Kogut - F.H.U. Dorkostal ul. Binczarowa 40, 33-332 Florynka Dalszy podwykonawca robót budowlanych
47 AC Konstrukcje Sp. Z o.o. ul. Wąska 29/3, 27-500 Opatów Dalszy podwykonawca robót budowlanych
48 Solid Security Sp. Z o.o. ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa Dalszy Usługodawca
49 Solid Security Sp. Z o.o. ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa Dalszy Usługodawca
50 Polservice Geo Spółka z o.o. ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa Dalszy Usługodawca
51 Mosty Gdańsk Spółka z o.o. ul. Jaśminowy Stok 12 A, 80-177 Gdańsk Dalszy Usługodawca
52 Minova Bohemia s.r.o. Lihovarska 1199/10, Radvanice, 716 00 Ostrava, Czechy Dalszy podwykonawca robót budowlanych
53 TUBAU a.s. Spółka Akcyjna ul. 11 listopada 2; 44-330 Jastrzębie Zdrój, Polska Dalszy podwykonawca robót budowlanych
54 CATKOP 32-410 Dobczyce, ul. Góra Jałowcowa 7 Usługodawca
55 PRI KBI ul. Krakowska 87, 40-391 Katowice Podwykonawca robót budowlanych
56 CORLEONIS ul. Stalowa 1, 84-230 Rumia Dalszy Usługodawca
57 Zen Zenon Piekielny Morawa 8, 58-120 Jaktorów Dalszy Usługodawca
58 Mega Sprzęt Rafał Bała Krzywaczka 50, 732-442 Krzywaczka Podwykonawca robót budowlanych
59 Polservice Geo Spółka z o.o.
i Geotech Sp. z o.o.
ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa Podwykonawca robót budowlanych
60 BM-SPRZĘTBUD S.C ul. Trzebinska 21/6 32-500 Chrzanów Podwykonawca robót budowlanych
61 Vivastav s.r.o Hluboka nad Vltavou - Bavorovice 5 373 41 Hluboka nad Vltavou, Czechy Dalszy podwykonawca robót budowlanych
62 Skabud ul. Jana Kazimierza 64a/408 01/248 Warszawa Usługodawca
63 Icopal Sp. z o.o. ul. Łaska 169/197, 98-220 Zduńska Wola Dalszy podwykonawca robót budowlanych
64 Menard Polska Sp. z o.o. ul. Powązkowska 44C, 01-797 Warszawa Podwykonawca robót budowlanych
65 Bureau Veritas Polska Sp. Z o.o. ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa Usługodawca
66 Frutiger ul. Chemików 1, 32-600 Oświęcim Usługodawca
67 Presider S.p.A. Piazza Crimea 7, Torino 10131 Dostawca
68 PILETEST ul. Warszawna 153/123, 43-300 Bielsko Biała Usługodawca
69 Michał Olchawski Usługi Ogólnobudowlane Krużlowa Niżna 127, 33-325 Krużlowa Wyżna Podwykonawca robót budowlanych
70 Elikopol BK Sp. z o.o. i Zamówienia al. Armii Krajowej 178, 43-316 Bielsko Biała Dostawca
71 BM-SPRZĘTBUD ul. Trzebinska 21/6 32-500 Chrzanów Dalszy podwykonawca robót budowlanych
72 Solid S.A. ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa Dalszy Usługodawca
73 Stal Service Sp. z o.o. ul. Hołubcowa Dalszy Usługodawca
74 Mobilbox Polska Sp.z o.o. Al. Krakowska 1, Wola Mrokowska, 05-552 Wólka Kosowska Dalszy Usługodawca
75 Soley Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 33, 33-083 Balice Kraków Podwykonawca robót budowlanych
76 VSL Polska Sp. z o.o. ul. Chłodna 48/199, 00-872 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
77 Konsorcjum Stali S.A. ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie Dostawca
78 Mota-Engil Central Europe S.A. ul. Wadowicka 8W, 30-415 Kraków Dalszy Dostawca
79 P.H Agroskład sp. j Józefin 39, 97-225 Ujazd Dalszy Dostawca
80 VSL Polska Sp. z o.o. ul. Chłodna 48/199, 00-872 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
81 Logis Sp. z o.o. ul. Sieje 121 A, 25-561 Kielce Dalszy Dostawca
82 Styrbud B.T.K. Radomscy Sp. J Trzeboś, ul. Górna 194, 36-050 Sokołów Małopolski Dalszy Dostawca
83 STALPROFIL S.A ul. Raździeńskiego 11 A, 41-308 Dąbrowa Górnicza Dostawca
84 Społka Kopalnia Kamienia Osielec S.A. ul. Gen. Władysława Sikorskiego 71, 32-540 Trzebinia Dostawca
85 Impostal sp. z o.o. Ul. Towarowa 11/3, 41-200 Sosnowiec Dalszy Usługodawca
86 GBU al. Roździeńskiefo 88A, 40-203 Katowice Dalszy Dostawca
87 MAD FOAM Michał Madaliński ul. Sukiennicza 3, lok.58, 91-851 Łódź Dalszy podwykonawca robót budowlanych
88 Huta Pokój S.A. 41-709 Ruda Śląska, ul. Piotra Niedurnego 79 Dalszy Dostawca
89 DEKOM Edward Gajek 42-300 Myszków ul. Wyzwolenia 45 Dalszy Usługodawca
90 Damian Tamoń DAM-BUD ul. Domaniewice 5, 26-420 Nowe Miasto Nad Policą Dalszy Usługodawca
91 Kopalnia Kamienia Osielec ul. Gen. Władysława Sikorskiego 71, 32-540 Trzebinia Dostawca
92 B2 Sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa Dostawca
93 SCOR-STAL Sławomir Chrobociński Kostrogaj 9/5, 09-402 Płock Dalszy Usługodawca
94 TARTAK ZAPAŁA Kasinka Mała 479, 34-734 Kasinka Mała Dalszy Dostawca
95 KOMSTAL ul. Gen. Stanisława Maczka nr 71B, 43-310 Bielsko-Biała Dalszy Dostawca
96 DWD SYSTEM Sp. z o.o. ul. Kiszewska 10, 80-178 Gdańsk Dalszy Dostawca
97 B2 Sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa Podwykonawca robót budowlanych
98 West Sławomir Kaliniak ul. K.Kaznowskiego 5/U9, 25-636 Kielce Dalszy podwykonawca robót budowlanych
99 Mostbud Kraków Sp. z o.o. ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków Podwykonawca robót budowlanych
10 Titan ul. Miłkowskiego 3/801, 30-349 Kraków Dostawca
101 Instal-Sool ul. Aleksandry 23/170, 30-837 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
102 L.T.M Commerciale S.r.l Via Torino 3, 24040 Ciserano- Zingonia, Italy Dostawca
103 FPP Enviro Sp. z o.o. ul. Wilcza 50/52, 00-679 Warszawa Usługodawca
104 Peri Polska Płochocin, 05-860 Płochocin, ul. Stołeczna 62 Dalszy Dostawca
105 Bomis S.A ul. Konduktorska 14, 40-155 Katowice Dostawca
106 Bobstal Sp. z o.o. ul. Ogókowa 25, 30-853 Kraków Podwykonawca Robót Budowlanych
107 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok Sp. j. ul. Gościnna 101, 43-220 Bojszowy Nowe Dalszy podwykonawca robót budowlanych
108 PHUP Stal-Bud Spółka Jawna ul. Wiślańska 26, 43-430 Skoczów Dalszy Dostawca
109 STALPROFIL S.A ul. Roździeńskiego 11 A, 41-308 Dąbrowa Górnicza Dostawca
110 Kersten Europe Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 6, 97-410 Kleszczów Dalszy podwykonawca robót budowlanych
111 Solid S.A. 02-676 Warszawa ul. Postępu 17 Dalszy usługodawca
112 MAD FOAM Michał Madaliński ul. Sukiennicza 3, lok.58, 91-851 Łódź Dalszy podwykonawca robót budowlanych
113 ArecelorMittal ul. Stalowa 1, 40-610 Katowice Dostawca
114 Stalprofil ul. Roździeńskiego 11 A, 41-308 Dąbrowa Górnicza Dostawca
115 Trans-Kop-Bs Stanisław Bukowski Łapanów 32-740, Grabie 40 Podwykonawca robót budowlanych
116 Elikopol BK Sp. z o.o. Bielsko Biała 43-316 ul.Armii Krajowej 178 Dostawca
117 Fanbe S.p z o.o. Krzecin 400, 32-051 Wielkie Drogi Podwykonawca robót budowlanych
118 Budokrusz S.A 05-825 Grodzisk Mazowiecki Odrano Wola, ul. Osowiecka 47 Dalszy Dostawca
119 Impostal sp. z o.o. ul. Towarowa 11/3, 41-200 Sosnowiec Dalszy Dostawca
120 Euro-Ted Sp. z o.o. ul. Rydza Śmigłego 20/24, 42-229 Częstochowa Dostawca
121 Stal Service Sp. z o.o. Ul. Hołubcowa 123, 02-854 Warszawa Dalszy Dostawca
122 ULMA Construction Polska Spólka Akcyjna Koszajec 50, 05-840 Brwinów Dalszy Dostawca
123 Atut Remtal Sp.z o.o. ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa Dalszy Dostawca
124 P.B.I. "Mosty Skoczów" ul. Wiślańska 17A, 43-430 Skoczów Dalszy podwykonawca robót budowlanych
125 R.D.M. Śródmieście Sp. z o.o. ul. Nad Strugą 7A, 31-411 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
126 DYWIDAG - Systems International Sp. z o.o. ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 38/121, 41-506 Chorzów Podwykonawca robót budowlanych
127 Impostal sp. zo.o. ul. Towarowa 11/3, 41-200 Sosnowiec Dalszy dostawca
128 ŁOPUCH Podszkle 168, 34-472 Pieknielnik Dalszy podwykonawca robót budowlanych
129 DEKOM EDWARD GAJEK 42-300 Myszków, ul. Wyzwolenia 45 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
130 Tech-Bud Piotr Miskowiec ul. Kasprowicza 8, 34-700 Rabka Zdrój Dalszy Dostawca
131 P.P.H. Logis Sp. z o.o. ul. Sieje 121 A, 25-561 Kielce Dalszy Dostawca
132 Tech-Bud Piotr Miskowiec ul. Kasprowicza 8, 34-700 Rabka Zdrój Dalszy Dostawca
133 Technoscavi S.r.l. ul. Krasickiego 35, Warszawa Podwykonawca
134 Unitrans Sp. z o.o. ul. Dąbrowska 84, 42-510 Wojkowice Kościelne Dalszy podwykonawca robót budowlanych
135 Mast-Bud Sp. z o.o. ul. Hołubcowa 123, 02-854 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
136 Impostal sp. zo.o. ul. Towarowa 11/3, 41-200 Sosnowiec Dalszy podwykonawca robót budowlanych
137 Herkules S.A. ul. Annopol 5, 03-236 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
138 Ecol - Unicon Gdańsk 80-067, ul. Równa 2 Dalszy Dostawca
139 MSB Usługi Montażowo - Budowlane i Spawalnicze Madej Bogdan ul. Massalskiego 20/70, 25-636 Kielce Dalszy podwykonawca robót budowlanych
140 AMAR I MAJ Sp. z o.o. Spółka Komandytowa ul. Przemysłowa 17, 83-050 Kolbudy Dalszy podwykonawca robót budowlanych
141 ŁUKASZ FRANCZYK Firma Remontowo-Budowlane Kamienica 464, 34-608 Kamienica Dalszy podwykonawca robót budowlanych
142 RIIB Marcin Dąbrowski Łęki 136, 32-425 Trzemeśnia Dalszy podwykonawca robót budowlanych
143 KRAK- INŻ. Sp. z o.o. Os. 2 Pułku Lotniczego 28a/7, 31-869 Kraków Dalszy Dostawca
144 WURTH Polska Sp. z o.o. ul. Posag 7, Panien 1, 02-495 Warszawa Dalszy Dostawca
145 ATM Sp. z o.o. ul. Doktora Olgi Lilien 7, 39-400 Tarnobrzeg Dalszy Dostawca
146 Presider S.p.A. Corso Vittorio Emanuele II, 92, Torino 10121 Dostawca
147 Stalprofil ul. Roździeńskiego 11 A, 41-308 Dąbrowa Górnicza Dostawca
148 BOWIM S.A. ul. Niwecka 1e, 41-200 Sosnowiec Dostawca
149 WIMED Sp. z o.o. ul. Tarnowska 48, 33-170 Tuchów Dalszy podwykonawca robót budowlanych
150 Nector Budownictwo Sp. z o.o. ul. Szlak 65, 31-153 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
151 Elikopol BK Sp. z o.o. ul. Armii Krajowej 17, Bielsko - Biała 43-316 Dostawca
152 Maccaferri Polska Sp. z o.o. Warszawa 00-191, ul. Płochocińska 19 Dostawca
153 VIACON Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 6, 64-106 Rydzyna Dostawca
154 Osari Sp. z o.o. ul. Jerzego Haffnera 71/5, 81-715 Sopot Dalszy podwykonawca robót budowlanych
155 Bernadetta Kołodziejczyk
FHU Ber-Kol
Tyniecka 110/1, 30-76 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
156 Technowerk Sp. z o.o. ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
157 Polyteam Sp. z o.o. Wrocław 51-211, ul. Przedwiośnie 5A Dostawca
158 Zakład Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o.
Rabka Zdrój 34-700, ul. Zaryte 141a Dostawca
159 Nector Sp. z o.o. Szlak 65, 31-153 Kraków Podwykonawca
160 Supplier ARCO Polska Sp. z o.o. Ul. Borkowska 27F/25, 30-438 Kraków Dostawca
161 Servitrnas Sp. z o.o. ul. Laski 134, 41-303 Dąbrowa Górnicza Podwykonawca
162 Stalmontaż sp. j Młodocin Większy 86, 26-324 Kowala Dalszy podwykonawca robót budowlanych
163 Stalprofil S.A. ul. Raździeńskiego 11 A, 41-308 Dąbrowa Górnicza Dostawca
164 Kersten Europe Sp. z o.o.. ul. Przemysłowa 6, 97-410 Kleszczów Dalszy podwykonawca robót budowlanych
165 KKBUD Krzysztof Koczwara 32-859 Złota 115 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
166 Fortis Stal Dariusz Iwan Rachwałowice 60, 32-130 Koszyce Dalszy podwykonawca robót budowlanych
167 FARKO Usługi Zbrojarskie i Budowlane ul. Józefowska 35A/5, 40-145 Katowice Dalszy podwykonawca robót budowlanych
168 STAL-SERVICE Sp. z o.o. ul. Hołubcowa 123, 02-854 Warszawa Dalszy Dostawca
169 GEOKRAK Sp. Z.o.o. ul. Mazowiecka 21, 30-019 Kraków Usługodawca
170 Logis Sp. z o.o. ul. Sieje 121 A, 25-561 Kielce Dalszy Dostawca
171 EMBARS Michał Miska ul. Konfederatów Barskich 39, 34-143 Lanckorona Dalszy podwykonawca robót budowlanych
172 Eurovia Polska S.A. 55-040 Kobierzyce, Bielany Wrocławskie,
Ul. Szwedzka 5
Podwykonawca
173 METAZET sp. z o.o. Raba Wyżna 382E, 34-721 Raba Wyżna Usługodawca
174 EBEA Polska S.A. ul. Pawła Włodkowica 2c, 03-262 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
175 WEST ul. Kaziemierza Kaznowskiego 5/U9, 25-636 Kielce Dalszy podwykonawca robót budowlanych
176 Atut Rental Sp.z o.o. ul. Lucemy 1, 04-687 Warszawa Usługodawca
177 Michał Olchawski Usługi Ogólnobudowlane ul. Jana Kazimierza 64a/408 01/248 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
178 FAVO Piotr Staszków ul. J. Chełmońskiego 13, Gliwice 44-102 Dostawca
179 Zakład Hydro-Geologiczny Jan Kołodziejczyk ul. Małastów 86, 38-307 Sękowa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
180 PPUH CHYŻBET Jan Łyś Chyżne 111, Chyżne 34-481 Dostawca
181 Aleksander Głowania PROMO AG ul. Wysłouchów 3/C3, 30-611 Kraków Podwykonawca
182 KPRM Infrastruktura Sp. z o.o. ul. Chopina 96, Jaworzno 43-600 Podwykonawca
183 RDM Śródmieście Sp. z o.o. ul. Nad Strugą 7A, 31-411 Kraków Podwykonawca
184 ONYX Wojciech Onisk ul. Olbrachta 118C lok. 11, 01-373 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
185 KOMSTAL ul. Gen. Stanisława Maczka nr 71B, 43-310 Bielsko-Biała Dalszy dostawca
186 Instalbud-Szpielak ul. Ks. Stanisława Kędronia 5, 33-111 Koszyce Wielkie Dalszy dostawca
187 F.U.H. IZKOR ul. Bobrecka 25, 43-400 Cieszyn Podwykonawca
188 Bomis S.A. ul. Konduktorska 14, 40-155 Katowice Dostawca
189 Bowim S.A. ul. Niwecka 1e, 41-200 Sosnowiec Dostawca
190 GEOKRAK Sp. Z.o.o. ul. Mazowiecka 21, 30-019 Kraków Podwykonawca
191 Bobstal FB Sp. z o.o. ul. Ogókowa 25, 30-853 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
192 Uchacz S.A. Sp. j. Tymbark 34-650, Podłopień 303 Dostawca
193 P.P.H. LOGIS SP. Z O.O. ul. Sieje 121 A, 25-561 Kielce Dalszy dostawca
194 Polservice Geo Sp. z o.o. ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa Dalszy usługodawca
195 DOME International Sp. z o.o. ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 46/2, 03-982 Warszawie Podwykonawca
196 B2 Sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa Dostawca
197 Stalkor Sp. z o.o. ul. Urzędnicza 15, 25-729 Kielce Dalszy podwykonawca robót budowlanych
198 SMP BUD Sp. z o.o. ul. Mikołaja Kopernika, 90-553 Łódź Dalszy podwykonawca robót budowlanych
199 RYNNEX Usługi Budowlane Rekucki Łukasz 32-433 Lubień 149 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
200 MAKAX Sp. z o.o. 81-735 Sopot, Ul. Władysława Łokietka 19c/13 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
201 P.P.H. Logis Sp. z o.o. ul. Słoneczna 10, 34-700 Rabka Zdrój Dalszy Dostawca
202 Rabczańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa ul. Sieje 121 A, 25-561 Kielce Dalszy Dostawca
203 SKANSKA S.A. ul. Generała Zajączka 9, 01-518 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
204 KPRM Infrastruktura Sp. z o.o. ul. Chopina 96, Jaworzno 43-600 Dostawca
205 Krzysztof Faron Crisbud Kasina Wielka 79, 34-741 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
206 COMPLEX Kasina Wielka 79, 34-741 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
207 ATM Sp. z o.o. ul. Doktora Olgi Lilien 7, 39-400 Tarnobrzeg Dalszy dostawca
208 Arco Polska Sp. z o.o. ul. Borkowska 27F/25, 30-438 Kraków Dostawca
209 Presider S.p.A. Corso Vittorio Emanuele II, 92, Torino 10121 Dostawca
210 P.P.H. Logis Sp. z o.o. ul. Sieje 121 A, 25-561 Kielce Dalszy Dostawca
211 INNOVADORTEC Sp. z o.o. Poznań 61-006, Ul. Blacharska 2D/4 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
212 Wibra Recycling Technologies
Sp. Z o.o.
ul. Królewska 65a/1 30-081 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
213 Floor System Sławomir Leduchowski Michałówek 9c, 05-462 Wiązowna Dalszy podwykonawca robót budowlanych
214 EUROMONT Sp. z o.o. ul. Ksawerów 3, 02-656 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
215 AQUA SOIL Dąbrowa Górnicza 42-530, Ul. Sosnowiecka 94 Podwykonawca
216 F.H.U.P. AXA DARIUSZ NIEDZIELA Kraków 30-394, Ul. Skotnicka 224 Podwykonawca
217 ULMA Construction Polska Spólka Akcyjna Koszajec 50, 05-840 Brwinów Dalszy Dostawca
218 FU CATKOP Sławomir Pasionek 32-410 Dobczyce, ul. Góra Jałowcowa 7 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
219 F.H.U. JURTEX ul. Podhalańska 29B, 34-700 Rabka Zdrój Dalszy podwykonawca robót budowlanych
220 FRB Kabud 34-608 Kamienica 464, Dalszy podwykonawca robót budowlanych
221 KRAK-INŻ. Sp. z o.o. Kraków 31-869, os. Pułku Lotniczego 28A/7 Podwykonawca
222 KRAK-INŻ. Sp. z o.o. Kraków 31-869, os. Pułku Lotniczego 28A/7 Dalszy Podwykonawca
223 ANW Sp. z o.o. Goczałkowice Zdrój 43-230, ul. Bór II nr 1 Podwykonawca
224 Inmost-Projekt Sp. z o.o. ul. Lompy 15/2, 44-100 Gliwice Dalszy Usługodawca
225 P.B.I. "Mosty Skoczów" ul. Wiślańska 17A, 43-430 Skoczów Dalszy Dostawca
226 Wibra Recycling Technologies Sp. Z o.o. ul. Królewska 65a/1 30-081 Kraków Dalszy Podwykonawca
227 VSL Polska Sp. z o.o. ul. Chłodna 48/199, 00-872 Warszawa Dalszy Dostawca
228 Tadex-Pol Park Technologiczny
Sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 1, 33-330 Grybów Dalszy Podwykonawca
229 Mostbet Dawid Kowalczyk ul. Pod Skałą 17, 34-443 Sromowce Wyżne Dalszy Podwykonawca
230 Logis Sp. z o.o. ul. Sieje 121 A, 25-561 Kielce Dalszy Dostawca
231 P.B.I. Mosty Skoczów Wojciech Kałuża ul. Wiślańska 17A, 43-430 Skoczów Dalszy usługodawca
232 Thyssenkrupp Materials Poland S.A. ul. Grudziądzka 159, Toruń Dostawca
233 WURTH Polska Sp. z o.o. ul. Posag Siedmiu Panien 1, 02-495 Warszawa Dalszy Dostawca
234 PHU Tabita Adela Baryła ul. Mehoffera 39/1, 42-202 Częstochowa Dalszy Podwykonawca
235 SKANSKA S.A. ul. Gen. J. Zajączka 9, 01-518 Warszawa Dostawca
236 GRANIT ZEN Zenon Piekielny ul. Morawa 8, Jaroszów 58-120 Dostawca
237 Aspekt Laboratorium Sp. z o.o. ul. Chopina 96, Jaworzno 43-600 Dalszy Podwykonawca
238 Cieśla Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych 43-243 Wisła Mała, ul. Pawia 7 Podwykonawca
239 Nowator Sp. z o.o. Spytkowice 722a, 34-745 Podwykonawca
240 Impostal sp. zo.o. ul. Towarowa 11/3, 41-200 Sosnowiec Dalszy Dostawca
241 Extrea S.A. ul. Pawia Włodkowica 2c, 03-262 Warszawa Dalszy Dostawca
242 SKANSKA S.A. ul. Jarocka nr 21, 10-699 Olsztyn Dalszy usługodawca
243 PP Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych w Rudawie Sp. z o.o. Sp. k. ul. Legionów Polskich 105, 32-064 Rudawa Dalszy Dostawca
244 CONAN Anna Wojciechowska ul. Skrajna 99A, 26-600 Radom Dalszy Dostawca
245 P.H.U.P. STAL-BUD SYTA i Wspólnicy Spółka Jawna ul. Wiślna 26, Skoczów 43-430 Podwykonawca
246 Extrea S.A. ul. Pawła Włodkowica 2c, 03-262 Warszawa Dalszy Dostawca
247 AP Construction Rafał Sadowski ul. Fabryczna 1, 55-330 Środa Śląska Dalszy Dostawca
248 Atut Rental Sp.z o.o. ul. Lucemy 1, 04-687 Warszawa Usługodawca
249 Ramirent S.A. ul. Świerczewska 3, 71-066 Szczecin Dalszy Usługodawca
250 FORBUILD S.A. ul. Górna 2a, 26-200 Końskie Dalszy Dostawca
251 FORBUILD S.A. ul. Górna 2a, 26-200 Końskie Dalszy Dostawca
252 CATKOP Sławomir Pasionek 32-410 Dobczyce, ul. Góra Jałowcowa 7 Dostawca
253 Titan Polska Sp. z o.o. ul. Miłkowskiego 3/801, 30-349 Kraków Dostawca
254 Eurovia Polska S.A. ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce Podwykonawca
255 MICHTOP Ewelina Skrzypiec Teresin 44A, 05-340 Kołbiel Podwykonawca
256 KRAK- INŻ. Sp. z o.o. ul. Os. 2 Pułku Lotniczego 28A/7, 31-869 Kraków Dalszy Podwykonawca
257 KOBET Henryk Kogut ul. Grunwaldzka 70, 41-945 Piekary Śląskie Dostawca
258 NextBud Sp. z o.o. ul. Bieżuńska nr 1, 03-578 Sopot Dalszy Podwykonawca
259 Zakład Usługowy MR-CAT Górno - Parcele 55/1, 26-008 Górno Podwykonawca robót budowlanych
260 Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno-Inżynieryjnego w Krakowie Sp. z o.o. ul. Bogucka 17,32-020 Wieliczka Podwykonawca robót budowlanych
261 Titan Polska Sp. z o.o. ul. Miłkowskiego 3/801, 30-349 Kraków Dostawca
262 Hilti (Polska) Sp. z o.o. ul. Puławska 491, 02-844 Warszawa Dalszy Dostawca
263 PPHU MAX- TOM RUDA ŚLĄSKA 41-711 Ul. Kokota 28 B/7 Dalszy Podwykonawca
264 STALMAX Paweł Kowalski 33-370 Muszyna, Milik 8 Dalszy Podwykonawca
265 Konsorcjum Stali S.A. ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie Dostawca
266 DELTA- SYSTEM SECURITY ul. Kolejowa 18, Racibórz Usługodawca
267 BSK Return S.A. Zawiercie 42-400, ul. Towarowa 22 Dostawca
268 Extrea S.A. ul. Pawła Włodkowica 2c, 03-262 Warszawa Dalszy Dostawca
269 FORBUILD S.A. ul. Górna 2a, 26-200 Końskie Dalszy Dostawca
270 PORR S.A. ul. Hołubcowa 123, 02-854 Warszawa Podwykonawca robót budowlanych
271 FLORA BIS Sp. z o.o. Krzepice 42-160, ul. Rolnicza 3 Dostawca
272 F.H.U JURTEX Ul. Podhalańska 29B, 34-700 Rabka Zdrój Dalszy podwykonawca robót budowlanych
273 ATM Sp. z o.o. ul. Dr Olgi Lilien 7, 34-400 Tarnobrzeg Dalszy Dostawca
274 KOMSTAL Michał Kowejsza ul. Gen. Stanisława Maczka 71B,
43-310 Bielsko-Biała
Dalszy Dostawca
275 Euro - ted Sp. z o.o. ul. Rydza Śmigłego 20/24, 42-229 Częstochowa Dostawca
276 Unitrans Sp. z o.o. Ul. Dąbrowska 84, 42-510 Wojkowice Kościelne Dalszy podwykonawca robót budowlanych
277 LA FENICE BUD Sp. z o.o. ul. Śląska 31/9, 85-239 Bydgoszcz Podwykonawca Robót Budowlanych
278 ATM Sp. z o.o. ul. Dr Olgi Lilien 7, 34-400 Tarnobrzeg Dalszy Dostawca
279 Icopal Sp. z o.o. ul. Łaska 169/197, 98-220 Zduńska Wola Podwykonawca robót budowlanych
280 ATM Sp. z o.o. ul. Dr Olgi Lilien 7, 34-400 Tarnobrzeg Dalszy Dostawca
281 Titan Polska Sp. z o.o. ul. Miłkowskiego 3/801, 30-349 Kraków Dostawca
282 Zakłady Komunalne Sp. z o.o. ul. Kilińskiego 46B, 34-700 Rabka-Zdrój Usługodawca
283 ViaCon Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 6, 64-130 Rydzyna Podwykonawca robót budowlanych
284 KOMSTAL Michał Kowejsza ul. Gen. Stanisława Maczka 71B,
43-310 Bielsko-Biała
Dalszy Dostawca
285 Konsorcjum Stali S.A. ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie Dostawca
286 REKABET Sp. z o.o. ul. Wrocławska 20, 91-310 Łódź Dalszy podwykonawca robót budowlanych
287 Zakład Ślusarsko-Kowalski Andrzej Jaworski Kokotów 191, 32-002 Węgrzce Wielkie Podwykonawca robót budowlanych
288 SAFEROD RRS POLSKA Sp. z o.o. ul. Leszczyowa 6, 80-175 Gdańsk Dostawca
289 Titan Polska Sp. z o.o. ul. Miłkowskiego 3/801, 30-349 Kraków Dostawca
290 Smart Plac Sp. z o.o. ul. Raciborska 86, Rybnik 44-200 Podwykonawca robót budowlanych
291 ZKS IMPOSTAL Sp z o.o. ul. Srebrna 12, 86-461 Bydgoszcz Dalszy dostawca
292 AlpinCroll Prace Wysokościowe Tomasz Puchała Podłopień 284, 34-650 Tymbark Dalszy podwykonawca robót budowlanych
293 BIG Bogdan Gawryszuk ul. Raciborska 3B, 30-384 Kraków Dostawca
294 KOMSTAL Michał Kowejsza ul. Gen. Stanisława Maczka nr 71 B,
43-310 Bielsko-Biała
Dalszy dostawca
295 Titan Polska Sp. z o.o. ul. Miłkowskiego 3/801, 30-349 Kraków Dostawca
296 Konsorcjum Stali S.A. ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie Dostawca
297 Elikopol BK Sp. z o.o. Bielsko-Biała 43-316, ul. Armii Krajowej 178 Dostawca
298 SAFEROAD RRS POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 80-175, ul. Leszczynowa 6 Dostawca
299 ATM Sp. z o.o. ul. Dr Olgi Lilien 7, 34-400 Tarnobrzeg Dalszy dostawca
300 ATM Sp. z o.o. ul. Dr Olgi Lilien 7, 34-400 Tarnobrzeg Dalszy dostawca
301 Hilti (Poland) Sp. z o.o. ul. Puławska 491, 02-844 Warszawa Dalszy dostawca
302 TM-VIA Sp. z o.o. Balicka 100, 30-950 Kraków Usługodawca
303 FORBUILD S.A. ul. Górna 2a, 26-200 Końskie Dalszy dostawca
304 Konsorcjum Stali S.A. ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie Dostawca
305 PHU Siatmar Hanna Zienkiewicz Katowice 40-045, ul. Astrów 10 Dostawca
306 Dorota Kogut - F.H.U. Dorkostal Binczarowa nr 40, 33-332 Florynka Dalszy podwykonawca
307 KOMSTAL Michał Kowejsza ul. Gen. Stanisława Maczka nr 71 B,
43-310 Bielsko-Biała
Dalszy dostawca
308 ZKS IMPOSTAL Sp z o.o. ul. Srebrna 12, 86-461 Bydgoszcz Dalszy dostawca
309 KOMSTAL Michał Kowejsza ul. Gen. Stanisława Maczka nr 71 B,
43-310 Bielsko-Biała
Dalszy dostawca
310 ZKS IMPOSTAL Sp z o.o. ul. Srebrna 12, 86-461 Bydgoszcz Dalszy dostawca
311 MKM Kruszywa Sp. z o.o. ul. Krzywa 13B, 34-400 Nowy Targ Dalszy dostawca
312 KOMSTAL Michał Kowejsza ul. Gen. Stanisława Maczka nr 71 B,
43-310 Bielsko-Biała
Dalszy dostawca
313 Konsorcjum Stali S.A. ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie Dostawca