Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Budowa drogi ekspresowej S7 Kraków - Rabka-Zdrój
na odcinku Skomielna Biała – Chabówka, od km ok. 724+220 do km ok. 729+410 oraz budowa nowego odcinka drogi krajowej nr 47 klasy GP na odcinku Rabka-Zdrój – Chabówka km 0+000,00 – km 0+877,22

Podwykonawcy


Monitoring Podwykonawców, Usługodawców, Dostawców
L.p. Pełna nazwa podmiotu Adres Kategoria podmiotu
1 GEOKRAK Sp. Z.o.o. ul. Mazowiecka 21, 30-019 Kraków Usługodawca
2 WOD-BUD Śleziak Spółka Jawna Korczyna 230/2, 38-34, Biecz Podwykonawca robót budowlanych
3 OPTIMA BG Sp. Z o.o ul. Stoczniowców 3, 30-709 Kraków Usługodawca
4 CIVIS POLSKA Sp. Z o.o. ul. Ostrobramska 91, 04-118 Warszawa Usługodawca
5 SAPPER SUPPORT Sp. Z o.o. ul. Jasna 14A/38, 44-122 Gliwice Usługodawca
6 V2B POLAND MACIEJ KRAJEWSKI ul. Sowińskiego 21, 40-018 Katowice Usługodawca
7 SAFETY TIME Artur Jurkiewicz ul. Rynek 30, 33-240 Żabno Usługodawca
8 Mikołaj Ostrowski ul. Kuźnica Kołłątajowska 16/181, 31-234 Kraków Usługodawca
9 TM-VIA Sp.z o.o. ul. Balicka 100, 30-950 Kraków Usługodawca
10 GOBIO Usługi Przyrodnicze ul. Bażyńskich 38/50, 87-100 Toruń Usługodawca
11 Bureau Veritas Polska
Sp. Z o.o.
ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa Usługodawca
12 Wibra Recycling Technologies
Sp. Z o.o.
ul. Królewska 65a/1 30-081 Kraków Podwykonawca robót budowlanych
13 Bosta Beton Sp. Z o.o. ul. Ksawerów 30, 02-656 Warszawa Dostawca
14 Telemax Media Sp. Z o.o. ul. Podzamcze 52, 32-045 Słuszowice Podwykonawca robót budowlanych
15 ZIGPOL Zastawnik Józwef i Zastawnik Grzegorz s.c ul. Wodąca 34, 34-332 Bukowno Podwykonawca robót budowlanych
16 Agraf Rafał Skórka ul. Lecha 14, 41-710 Ruda Śląska Dalszy podwykonawca robót budowlanych
17 Mensalota Sp. z o.o. ul. Zawiła 45, 30-442 Kraków Podwykonawca robót budowlanych
18 KSAR s.c Wojciech Słaboń, Anna Stróżewska-Słaboń ul. Dworska 67, 32-045 Wola Kalionowska Podwykonawca robót budowlanych
19 Usługi Geodezyjne Jadwiga Traczyk ul. Siewna 21A/7, 31-231 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
20 Aqua Soil Mariusz Wnuk ul. Sosnowiecka 94, 42-530 Dąbrowa Górnicza Usługodawca
21 VOLTAR SYSTEM ul. Oświęcimska 82, 43-100 Tychy Podwykonawca robót budowlanych
22 SKABUD Michał Dobecki ul. Jana Kazimierza 64a/408 01/248 Warszawa Podwykonawca robót budowlanych, usługodawca
23 GLOBBUD Józef Krzyżowski Jeleśnia, ul. Plebańska 10 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
24 TOLOS Piotr Walczak ul. Osiedle Księcia Władysława 8D/10 Podwykonawca robót budowlanych
25 IMB Podbeskidzie ul. Górny Bór 31A, 43-430 Skoczów Podwykonawca robót budowlanych
26 ULMA Construction Polska Spólka Akcyjna Koszajec 50, 05-840 Brwinów Dostawca
27 Acc Bau Aleksander Czarnecki ul. Radosna 1, 62-040 Puszczykowo Dalszy podwykonawca robót budowlanych
28 MANSTEL Bednarczyk, Słowik, Wiącek ul. Pienińska 40, 34-436 Maniowy Dalszy podwykonawca robót budowlanych
29 PORR Polska Infrastructure S.A. ul. Domaniewska 50A, Warszawa 02-672 Podwykonawca robót budowlanych
30 Zakladani Staveb Dobronicka 1371, 148 00 Praha 4 Ceska Republika, oddział w Polsce: ul. Łąkowa 3/5; 90-562 Łódź Podwykonawca robót budowlanych
31 PILE ELBUD ul. Wadowicka 12, 30-415 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
32 LUCOP ul. Sejmu Czteroletniego 2, lok. 96, 02-972 Warszawa Podwykonawca robót budowlanych, Usługodawca
33 Firma Transportowo sprzętowa Andrzej Chodor Złote Tarasy ul. Złota 59 L07, 00-120 Warszawa Usługodawca
34 Titan ul. Miłkowskiego 3/801, 30-349 Kraków Dostawca
35 Tamax Bis Budownictwo ul. Szkolna 2, 88-306 Dąbrowa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
36 Budownictwo Inżynieryjne Żelbet Siuta Spółka z o.o. ul. Wawrzyka 33, 33-332 Florynka Dalszy podwykonawca robót budowlanych
37 Polmex Paweł Pancerz ul. Siołkowa 493, 33-310 Grybów Dalszy podwykonawca robót budowlanych
38 Dorota Kogut - F.H.U. Dorkostal ul. Binczarowa 40, 33-332 Florynka Dalszy podwykonawca robót budowlanych
39 AC Konstrukcje Sp. Z o.o. ul. Wąska 29/3, 27-500 Opatów Dalszy podwykonawca robót budowlanych
40 Solid Security Sp. Z o.o. ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa Dalszy Usługodawca
41 Polservice Geo Spółka z o.o. ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa Dalszy Usługodawca
42 Mosty Gdańsk Spółka z o.o. ul. Jaśminowy Stok 12 A, 80-177 Gdańsk Dalszy Usługodawca
43 Minova Bohemia s.r.o. Lihovarska 1199/10, Radvanice, 716 00 Ostrava, Czechy Dalszy podwykonawca robót budowlanych
44 TUBAU a.s. Spółka Akcyjna ul. 11 listopada 2; 44-330 Jastrzębie Zdrój, Polska Dalszy podwykonawca robót budowlanych
45 CATKOP 32-410 Dobczyce, ul. Góra Jałowcowa 7 Usługodawca
46 PRI KBI ul. Krakowska 87, 40-391 Katowice Podwykonawca robót budowlanych
47 CORLEONIS ul. Stalowa 1, 84-230 Rumia Dalszy Usługodawca
48 Zen Zenon Piekielny Morawa 8, 58-120 Jaktorów Dalszy Usługodawca
49 Mega Sprzęt Rafał Bała Krzywaczka 50, 732-442 Krzywaczka Podwykonawca robót budowlanych
50 Polservice Geo Spółka z o.o.
i Geotech Sp. z o.o.
ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa Podwykonawca robót budowlanych
51 BM-SPRZĘTBUD S.C ul. Trzebinska 21/6 32-500 Chrzanów Podwykonawca robót budowlanych
52 Vivastav s.r.o Hluboka nad Vltavou - Bavorovice 5 373 41 Hluboka nad Vltavou, Czechy Dalszy podwykonawca robót budowlanych
53 Icopal Sp. z o.o. ul. Łaska 169/197, 98-220 Zduńska Wola Dalszy podwykonawca robót budowlanych
54 Menard Polska Sp. z o.o. ul. Powązkowska 44C, 01-797 Warszawa Podwykonawca robót budowlanych
55 Bureau Veritas Polska Sp. Z o.o. ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa Usługodawca
56 Frutiger ul. Chemików 1, 32-600 Oświęcim Usługodawca
57 Presider S.p.A. Piazza Crimea 7, Torino 10131 Dostawca
58 PILETEST ul. Warszawna 153/123, 43-300 Bielsko Biała Usługodawca
59 Michał Olchawski Usługi Ogólnobudowlane Krużlowa Niżna 127, 33-325 Krużlowa Wyżna Podwykonawca robót budowlanych
60 Elikopol BK Sp. z o.o. i Zamówienia al. Armii Krajowej 178, 43-316 Bielsko Biała Dostawca
61 BM-SPRZĘTBUD ul. Trzebinska 21/6 32-500 Chrzanów Dalszy podwykonawca robót budowlanych
62 Solid S.A. ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa Dalszy Usługodawca
63 Stal Service Sp. z o.o. ul. Hołubcowa Dalszy Usługodawca
64 Mobilbox Polska Sp.z o.o. Al. Krakowska 1, Wola Mrokowska, 05-552 Wólka Kosowska Dalszy Usługodawca
65 Soley Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 33, 33-083 Balice Kraków Podwykonawca robót budowlanych
66 Konsorcjum Stali S.A. ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie Dostawca
67 Mota-Engil Central Europe S.A. ul. Wadowicka 8W, 30-415 Kraków Dalszy Dostawca
68 P.H Agroskład sp. j Józefin 39, 97-225 Ujazd Dalszy Dostawca
69 VSL Polska Sp. z o.o. ul. Chłodna 48/199, 00-872 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
70 Logis Sp. z o.o. ul. Sieje 121 A, 25-561 Kielce Dalszy Dostawca
71 Styrbud B.T.K. Radomscy Sp. J Trzeboś, ul. Górna 194, 36-050 Sokołów Małopolski Dalszy Dostawca
72 STALPROFIL S.A ul. Raździeńskiego 11 A, 41-308 Dąbrowa Górnicza Dostawca
73 Społka Kopalnia Kamienia Osielec S.A. ul. Gen. Władysława Sikorskiego 71, 32-540 Trzebinia Dostawca
74 Impostal sp. z o.o. Ul. Towarowa 11/3, 41-200 Sosnowiec Dalszy Usługodawca
75 GBU al. Roździeńskiefo 88A, 40-203 Katowice Dalszy Dostawca
76 MAD FOAM Michał Madaliński ul. Sukiennicza 3, lok.58, 91-851 Łódź Dalszy podwykonawca robót budowlanych
77 Huta Pokój S.A. 41-709 Ruda Śląska, ul. Piotra Niedurnego 79 Dalszy Dostawca
78 DEKOM Edward Gajek 42-300 Myszków ul. Wyzwolenia 45 Dalszy Usługodawca
79 Damian Tamoń DAM-BUD ul. Domaniewice 5, 26-420 Nowe Miasto Nad Policą Dalszy Usługodawca
80 Kopalnia Kamienia Osielec ul. Gen. Władysława Sikorskiego 71, 32-540 Trzebinia Dostawca
81 B2 Sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa Dostawca
82 SCOR-STAL Sławomir Chrobociński Kostrogaj 9/5, 09-402 Płock Dalszy Usługodawca
83 TARTAK ZAPAŁA Kasinka Mała 479, 34-734 Kasinka Mała Dalszy Dostawca
84 KOMSTAL ul. Gen. Stanisława Maczka nr 71B, 43-310 Bielsko-Biała Dalszy Dostawca
85 DWD SYSTEM Sp. z o.o. ul. Kiszewska 10, 80-178 Gdańsk Dalszy Dostawca
86 B2 Sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa Podwykonawca robót budowlanych
87 Mostbud Kraków Sp. z o.o. ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków Podwykonawca robót budowlanych
88 Titan ul. Miłkowskiego 3/801, 30-349 Kraków Dostawca
89 Instal-Sool ul. Aleksandry 23/170, 30-837 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
90 L.T.M Commerciale S.r.l Via Torino 3, 24040 Ciserano- Zingonia, Italy Dostawca
91 FPP Enviro Sp. z o.o. ul. Wilcza 50/52, 00-679 Warszawa Usługodawca
92 Peri Polska Płochocin, 05-860 Płochocin, ul. Stołeczna 62 Dalszy Dostawca
93 Bomis S.A ul. Konduktorska 14, 40-155 Katowice Dostawca
94 Bobstal Sp. z o.o. ul. Ogókowa 25, 30-853 Kraków Podwykonawca Robót Budowlanych
95 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok Sp. j. ul. Gościnna 101, 43-220 Bojszowy Nowe Dalszy podwykonawca robót budowlanych
96 PHUP Stal-Bud Spółka Jawna ul. Wiślańska 26, 43-430 Skoczów Dalszy Dostawca
97 STALPROFIL S.A ul. Roździeńskiego 11 A, 41-308 Dąbrowa Górnicza Dostawca
98 Solid S.A. 02-676 Warszawa ul. Postępu 17 Usługodawca
99 MAD FOAM Michał Madaliński ul. Sukiennicza 3, lok.58, 91-851 Łódź Podwykonawca robót budowlanych
100 ArecelorMittal ul. Stalowa 1, 40-610 Katowice Dostawca
101 Stalprofil ul. Roździeńskiego 11 A, 41-308 Dąbrowa Górnicza Dostawca
102 Trans-Kop-Bs Stanisław Bukowski Łapanów 32-740, Grabie 40 Podwykonawca
103 Elikopol BK Sp. z o.o. Bielsko Biała 43-316 ul.Armii Krajowej 178 Dostawca
104 Fanbe S.p z o.o. Krzecin 400, 32-051 Wielkie Drogi Podwykonawca
105 Budokrusz S.A 05-825 Grodzisk Mazowiecki Odrano Wola, ul. Osowiecka 47 Dalszy Dostawca
106 Euro-Ted Sp. z o.o. ul. Rydza Śmigłego 20/24, 42-229 Częstochowa Dostawca
107 Stal Service Sp. z o.o. Ul. Hołubcowa 123, 02-854 Warszawa Dalszy Dostawca
108 ULMA Construction Polska Spólka Akcyjna Koszajec 50, 05-840 Brwinów Dalszy Dostawca
109 Atut Remtal Sp.z o.o. ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa Dalszy Dostawca
110 P.B.I. "Mosty Skoczów" Ul. Wiślańska 17A, 43-430 Skoczów Dalszy podwykonawca robót budowlanych
111 DYWIDAG - Systems International Sp. z o.o. ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 38/121, 41-506 Chorzów Podwykonawca
112 ŁOPUCH Podszkle 168, 34-472 Pieknielnik Dalszy podwykonawca robót budowlanych
113 Tech-Bud Piotr Miskowiec ul. Kasprowicza 8, 34-700 Rabka Zdrój Dalszy Dostawca
114 P.P.H. Logis Sp. z o.o. ul. Sieje 121 A, 25-561 Kielce Dalszy Dostawca
115 Technoscavi S.r.l. ul. Krasickiego 35, Warszawa Podwykonawca
116 Unitrans Sp. z o.o. ul. Dąbrowska 84, 42-510 Wojkowice Kościelne Dalszy podwykonawca robót budowlanych
117 Mast-Bud Sp. z o.o. ul. Hołubcowa 123, 02-854 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
118 Herkules S.A. ul. Annopol 5, 03-236 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
119 Ecol - Unicon Gdańsk 80-067, ul. Równa 2 Dalszy Dostawca
120 MSB Usługi Montażowo - Budowlane i Spawalnicze Madej Bogdan ul. Massalskiego 20/70, 25-636 Kielce Dalszy podwykonawca robót budowlanych
121 AMAR I MAJ Sp. z o.o. Spółka Komandytowa ul. Przemysłowa 17, 83-050 Kolbudy Dalszy podwykonawca robót budowlanych
122 ŁUKASZ FRANCZYK Firma Remontowo-Budowlane Kamienica 464, 34-608 Kamienica Dalszy podwykonawca robót budowlanych
123 RIIB Marcin Dąbrowski Łęki 136, 32-425 Trzemeśnia Dalszy podwykonawca robót budowlanych
124 KRAK- INŻ. Sp. z o.o. Os. 2 Pułku Lotniczego 28a/7, 31-869 Kraków Dalszy Dostawca
125 WURTH Polska Sp. z o.o. ul. Posag 7, Panien 1, 02-495 Warszawa Dalszy Dostawca
126 ATM Sp. z o.o. ul. Doktora Olgi Lilien 7, 39-400 Tarnobrzeg Dalszy Dostawca
127 Presider S.p.A. Corso Vittorio Emanuele II, 92, Torino 10121 Dostawca
128 Stalprofil ul. Roździeńskiego 11 A, 41-308 Dąbrowa Górnicza Dostawca
129 BOWIM S.A. ul. Niwecka 1e, 41-200 Sosnowiec Dostawca
130 Nector Budownictwo Sp. z o.o. ul. Szlak 65, 31-153 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
131 Elikopol BK Sp. z o.o. ul. Armii Krajowej 17, Bielsko - Biała 43-316 Dostawca
132 Maccaferri Polska Sp. z o.o. Warszawa 00-191, ul. Płochocińska 19 Dostawca
133 VIACON Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 6, 64-106 Rydzyna Dostawca
134 Osari Sp. z o.o. ul. Jerzego Haffnera 71/5, 81-715 Sopot Dalszy podwykonawca robót budowlanych
135 Bernadetta Kołodziejczyk
FHU Ber-Kol
Tyniecka 110/1, 30-76 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
136 Technowerk Sp. z o.o. ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
137 Polyteam Sp. z o.o. Wrocław 51-211, ul. Przedwiośnie 5A Dostawca
138 Zakład Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o.
Rabka Zdrój 34-700, ul. Zaryte 141a Dostawca
139 Nector Sp. z o.o. Szlak 65, 31-153 Kraków Podwykonawca
140 Supplier ARCO Polska Sp. z o.o. Ul. Borkowska 27F/25, 30-438 Kraków Dostawca
141 Servitrnas Sp. z o.o. ul. Laski 134, 41-303 Dąbrowa Górnicza Podwykonawca
142 Stalmontaż sp. j Młodocin Większy 86, 26-324 Kowala Dalszy podwykonawca robót budowlanych
143 Stalprofil S.A. ul. Raździeńskiego 11 A, 41-308 Dąbrowa Górnicza Dostawca
144 Kersten Europe Sp. z o.o.. ul. Przemysłowa 6, 97-410 Kleszczów Dalszy podwykonawca robót budowlanych
145 KKBUD Krzysztof Koczwara 32-859 Złota 115 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
146 Fortis Stal Dariusz Iwan Rachwałowice 60, 32-130 Koszyce Dalszy podwykonawca robót budowlanych
147 FARKO Usługi Zbrojarskie i Budowlane ul. Józefowska 35A/5, 40-145 Katowice Dalszy podwykonawca robót budowlanych
148 STAL-SERVICE Sp. z o.o. ul. Hołubcowa 123, 02-854 Warszawa Dalszy Dostawca
149 GEOKRAK Sp. Z.o.o. ul. Mazowiecka 21, 30-019 Kraków Usługodawca
150 Logis Sp. z o.o. ul. Sieje 121 A, 25-561 Kielce Dalszy Dostawca
151 EMBARS Michał Miska ul. Konfederatów Barskich 39, 34-143 Lanckorona Dalszy podwykonawca robót budowlanych
152 Eurovia Polska S.A. 55-040 Kobierzyce, Bielany Wrocławskie,
Ul. Szwedzka 5
Podwykonawca
153 METAZET sp. z o.o. Raba Wyżna 382E, 34-721 Raba Wyżna Usługodawca
154 EBEA Polska S.A. ul. Pawła Włodkowica 2c, 03-262 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
155 WEST ul. Kaziemierza Kaznowskiego 5/U9, 25-636 Kielce Dalszy podwykonawca robót budowlanych
156 Michał Olchawski Usługi Ogólnobudowlane ul. Jana Kazimierza 64a/408 01/248 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
157 FAVO Piotr Staszków ul. J. Chełmońskiego 13, Gliwice 44-102 Dostawca
158 Zakład Hydro-Geologiczny Jan Kołodziejczyk ul. Małastów 86, 38-307 Sękowa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
159 PPUH CHYŻBET Jan Łyś Chyżne 111, Chyżne 34-481 Dostawca
160 Aleksander Głowania PROMO AG ul. Wysłouchów 3/C3, 30-611 Kraków Podwykonawca
161 KPRM Infrastruktura Sp. z o.o. ul. Chopina 96, Jaworzno 43-600 Podwykonawca
162 RDM Śródmieście Sp. z o.o. ul. Nad Strugą 7A, 31-411 Kraków Podwykonawca
163 ONYX Wojciech Onisk ul. Olbrachta 118C lok. 11, 01-373 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
164 KOMSTAL ul. Gen. Stanisława Maczka nr 71B, 43-310 Bielsko-Biała Dalszy dostawca
165 Instalbud-Szpielak ul. Ks. Stanisława Kędronia 5, 33-111 Koszyce Wielkie Dalszy dostawca
166 F.U.H. IZKOR ul. Bobrecka 25, 43-400 Cieszyn Podwykonawca
167 Bomis S.A. ul. Konduktorska 14, 40-155 Katowice Dostawca
168 Bowim S.A. ul. Niwecka 1e, 41-200 Sosnowiec Dostawca
169 GEOKRAK Sp. Z.o.o. ul. Mazowiecka 21, 30-019 Kraków Podwykonawca
170 Bobstal FB Sp. z o.o. ul. Ogókowa 25, 30-853 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
171 Uchacz S.A. Sp. j. Tymbark 34-650, Podłopień 303 Dostawca
172 P.P.H. LOGIS SP. Z O.O. ul. Sieje 121 A, 25-561 Kielce Dalszy dostawca
173 Polservice Geo Sp. z o.o. ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa Dalszy usługodawca
174 DOME International Sp. z o.o. ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 46/2, 03-982 Warszawie Podwykonawca
175 Stalkor Sp. z o.o. ul. Urzędnicza 15, 25-729 Kielce Dalszy podwykonawca robót budowlanych
176 SMP BUD Sp. z o.o. ul. Mikołaja Kopernika, 90-553 Łódź Dalszy podwykonawca robót budowlanych
177 RYNNEX Usługi Budowlane Rekucki Łukasz 32-433 Lubień 149 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
178 MAKAX Sp. z o.o. 81-735 Sopot, Ul. Władysława Łokietka 19c/13 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
179 Rabczańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa ul. Słoneczna 10, 34-700 Rabka Zdrój Dalszy Dostawca
180 KPRM Infrastruktura Sp. z o.o. ul. Chopina 96, Jaworzno 43-600 Dostawca
181 Krzysztof Faron Crisbud Kasina Wielka 79, 34-741 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
182 COMPLEX Kasina Wielka 79, 34-741 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
183 Presider S.p.A. Corso Vittorio Emanuele II, 92, Torino 10121 Dostawca
184 INNOVADORTEC Sp. z o.o. Poznań 61-006, Ul. Blacharska 2D/4 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
185 Wibra Recycling Technologies
Sp. Z o.o.
ul. Królewska 65a/1 30-081 Kraków Dalszy podwykonawca robót budowlanych
186 Floor System Sławomir Leduchowski Michałówek 9c, 05-462 Wiązowna Dalszy podwykonawca robót budowlanych
187 EUROMONT Sp. z o.o. ul. Ksawerów 3, 02-656 Warszawa Dalszy podwykonawca robót budowlanych
188 AQUA SOIL Dąbrowa Górnicza 42-530, Ul. Sosnowiecka 94 Podwykonawca
189 F.H.U.P. AXA DARIUSZ NIEDZIELA Kraków 30-394, Ul. Skotnicka 224 Podwykonawca
190 ULMA Construction Polska Spólka Akcyjna Koszajec 50, 05-840 Brwinów Dalszy Dostawca
191 FU CATKOP Sławomir Pasionek 32-410 Dobczyce, ul. Góra Jałowcowa 7 Dalszy podwykonawca robót budowlanych
192 F.H.U. JURTEX ul. Podhalańska 29B, 34-700 Rabka Zdrój Dalszy podwykonawca robót budowlanych
193 FRB Kabud 34-608 Kamienica 464, Dalszy podwykonawca robót budowlanych
194 KRAK-INŻ. Sp. z o.o. Kraków 31-869, os. Pułku Lotniczego 28A/7 Podwykonawca
195 KRAK-INŻ. Sp. z o.o. Kraków 31-869, os. Pułku Lotniczego 28A/7 Dalszy Podwykonawca
196 ANW Sp. z o.o. Goczałkowice Zdrój 43-230, ul. Bór II nr 1 Podwykonawca
197 Inmost-Projekt Sp. z o.o. ul. Lompy 15/2, 44-100 Gliwice Dalszy Usługodawca
198 P.B.I. "Mosty Skoczów" ul. Wiślańska 17A, 43-430 Skoczów Dalszy Dostawca
199 Wibra Recycling Technologies Sp. Z o.o. ul. Królewska 65a/1 30-081 Kraków Dalszy Podwykonawca
200 VSL Polska Sp. z o.o. ul. Chłodna 48/199, 00-872 Warszawa Dalszy Dostawca
201 Tadex-Pol Park Technologiczny
Sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 1, 33-330 Grybów Dalszy Podwykonawca
202 Mostbet Dawid Kowalczyk ul. Pod Skałą 17, 34-443 Sromowce Wyżne Dalszy Podwykonawca
203 Logis Sp. z o.o. ul. Sieje 121 A, 25-561 Kielce Dalszy Dostawca
204 P.B.I. Mosty Skoczów Wojciech Kałuża ul. Wiślańska 17A, 43-430 Skoczów Dalszy usługodawca
205 Thyssenkrupp Materials Poland S.A. ul. Grudziądzka 159, Toruń Dostawca
206 WURTH Polska Sp. z o.o. ul. Posag Siedmiu Panien 1, 02-495 Warszawa Dalszy Dostawca
207 PHU Tabita Adela Baryła ul. Mehoffera 39/1, 42-202 Częstochowa Dalszy Podwykonawca
208 SKANSKA S.A. ul. Gen. J. Zajączka 9, 01-518 Warszawa Dostawca
209 GRANIT ZEN Zenon Piekielny ul. Morawa 8, Jaroszów 58-120 Dostawca
210 Aspekt Laboratorium Sp. z o.o. ul. Chopina 96, Jaworzno 43-600 Dalszy Podwykonawca
211 Cieśla Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych 43-243 Wisła Mała, ul. Pawia 7 Podwykonawca
212 Nowator Sp. z o.o. Spytkowice 722a, 34-745 Podwykonawca
213 Impostal sp. zo.o. ul. Towarowa 11/3, 41-200 Sosnowiec Dalszy Dostawca
214 Extrea S.A. ul. Pawia Włodkowica 2c, 03-262 Warszawa Dalszy Dostawca
215 SKANSKA S.A. ul. Jarocka nr 21, 10-699 Olsztyn Dalszy usługodawca
216 PP Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych w Rudawie Sp. z o.o. Sp. k. ul. Legionów Polskich 105, 32-064 Rudawa Dalszy Dostawca
217 CONAN Anna Wojciechowska ul. Skrajna 99A, 26-600 Radom Dalszy Dostawca
218 Extrea S.A. ul. Pawła Włodkowica 2c, 03-262 Warszawa Dalszy Dostawca
219 AP Construction Rafał Sadowski ul. Fabryczna 1, 55-330 Środa Śląska Dalszy Dostawca
220 Atut Rental Sp.z o.o. ul. Lucemy 1, 04-687 Warszawa Usługodawca
221 Ramirent S.A. ul. Świerczewska 3, 71-066 Szczecin Dalszy Usługodawca
222 FORBUILD S.A. ul. Górna 2a, 26-200 Końskie Dalszy Dostawca
223 CATKOP Sławomir Pasionek 32-410 Dobczyce, ul. Góra Jałowcowa 7 Dostawca
224 Titan Polska Sp. z o.o. ul. Miłkowskiego 3/801, 30-349 Kraków Dostawca
225 MICHTOP Ewelina Skrzypiec Teresin 44A, 05-340 Kołbiel Podwykonawca
226 KOBET Henryk Kogut ul. Grunwaldzka 70, 41-945 Piekary Śląskie Dostawca
227 Hilti (Polska) Sp. z o.o. ul. Puławska 491, 02-844 Warszawa Dalszy Dostawca
228 Konsorcjum Stali S.A. ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie Dostawca
229 DELTA-SYSTEM SECURITY ul. Kolejowa 18, Racibórz Usługodawca